Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Körbe tekertem a Balatont +...

Körbe tekertem a Balatont + 90 km , ami így 300 km,1 napon belül, 19 óra alatt. Ez mennyire jó idő? Ezt kb hányan teljesítettek eddig? Ez mennyire számít kiemelkedő sportteljesitmenynek? 10 ből 1ember képes erre?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok, de nem vagyok èlsportolo. 34/ff

2022. júl. 27. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
A tizenéves unokaöcséim a Balaton-kört 12 óra alatt lenyomták, úgy, hogy többször megálltak fürödni is.
2022. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hellmano ***** válasza:
70%
Én egy szezonban többször körbetekerem a Balaton-t 1 naposba, mivel én kiinduló ponton lakom nekem nem kell + km-ert tennem csak elindulok és ugyanoda hazaérek. Nagyon sokan körbetekerik 1 nap alatt ez már nem nagy szám. (sajnos emiatt sok is az idióta mindenfelé, akik nem tudnak közlekedni kerékpárral). Haverokkal 2 naposra szoktam menni, mert ők nem nagy kerekesek... 9 óra alatt simán körbe lehet tekerni, de kényelmesen is 10-11 óra alatt megvan egy edzettebb embernek.
2022. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 qkker1 ***** válasza:
13%
10 ből 10 egészséges ember képes erre a "rettenetesen jó" teljesítményre
2022. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hellmano ***** válasza:
53%
#3-as, azért nem mert , aki nem kerékpározik rendszeresen csak néha-néha az tuti nem bírja végigtekerni lehet bármilyen edzett, mert ha bírná is a lába , mert mondjuk sokat gyalogol vagy fut a segge tuti feladná a harcot olyan 80 km után és állandóan csak emelkedne az ülésről és úgy meg tekerni... :D Szóval az 1 napos Balaton kör az azoknak való, akik rendszeresen kerékpároznak, tehát a havi minimum 500 km átlagban azok nyugodtan neki mehetnek az 1 napos körnek minden probléma nélkül.
2022. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Annyira nem nagy teljesitmény a 15+km/h-s átlag. Inkább a 19orás nyergelés a megsügelendő. A seggednek biztosan. Gratulálok neki,hogy nem amputálta magát belőlled.
2022. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Minél gyorsabban mész, annál nagyobb teljesítmény. 15-ös átlaggal egy átlagember leteker ennyit, ha bírja a segge. 20-as átlaggal már kevesebben. 25-össel meg már amatőr sportteljesítménynek teknthető.
2022. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Néztem a Giro magyar szakaszát és amikor a Balaton környékére értek, mondják a riporterek, hogy az előrejelzett időhöz képest később fognak beérni, 38,8-as az átlaguk, hát nem nyomták meg túlságosan. Majdnem leestem a székről, még kocsival sem mindig van meg ennyi :D

Ehhez képest a te 16-os átlagod kutyának a f.... De azért nagyon szép teljesítmény, sokan 30 km-t sem tudnak megtenni, sőt még elképzelni sem tudják milyen 30 km-t menni.

Abban az időben amikor robogóztam, én sem voltam képes 2 km-nél többet letekerni! Visszagondolva hihetetlen, hogy ennyire nem ment a biciklizés.... Aztán eladtam a mocit és elkezdtem bicajozni, mert egy elhízott vietnámi csüngőhasu zsírdisznó lettem, mindenféle izületi meg érrendszeri problémákkal. Néhány év alatt eljutottam a Balaton körig, meg sok-sok 100+-os túráig. A 300km 19 óra alatt igenis nagy teljesítmény! Aki azt mondja, hogy nem az, üljön ennyit a nyeregben. Nem kell mennie sehova, csak üljön 19 órát!


"A tizenéves unokaöcséim a Balaton-kört 12 óra alatt lenyomták, úgy, hogy többször megálltak fürödni is."

Na megjött Andersen a nagy mesélő is!

Még párszor meghallgatod, aztán kiderül, hogy lánc és gumi sem volt a bicikliken! A végén meg kiderül, hogy nem az unokaöccsei, hanem az öregapja, nem a balatont, hanem a mucsaröcsögei 2 hektáros horgásztavat és nem biciklivel megkerülte, hanem részegen belehajtott a traktorral.

2022. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az utolsó best komment....

Hát igen..pár embernek savanyú itt a szőlő...

Magyarok vagyunk

2022. júl. 27. 22:18
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Akármilyen savanyú a 16az 16 még csak nem.is 20 pláne nem 25.

Amugy,igen nekem is mesélenk ilyen csodáss 5óra alatt körbe tekerték 10évesen dolgokat de bakker 200km-ről beszélünk...

2022. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ami 300
2022. júl. 28. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!