Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy valóban szép állapotban...

Egy valóban szép állapotban megőrzött, ezüst Neuzer Passat, Mistral (az ezredforduló környéki évjáratok) vajon magasabb áron lehet eladni, mint festett fényezésű társait (vörös, sárga, zöld stb...)?

Figyelt kérdés
Vagy éppen ellenkezőleg, kevesebbet érnek, mivel a kutya nem veszi őket?

2022. aug. 26. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek sosem voltak értékes bringák.

Egy fillért nem adnék értük.

2022. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem megmondható.

Igazából a szín vagy annak hiánya nem sokat számit.

A felszereltség az ami ár modosító hatású.

Azaz szétvan kopva és idejétmúlt vagy sem? De mivel egy alapvetően tökegyenge piac tömeg terméke mindenképp idejétmúlt lesz.


És ezek miatt sem egy keresett kuriozum.

2022. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Manapság azért egy jó állapotú, króm vázas Neuzer montinak megy fel az ára. Bicajoknál is divat lesz a retró, könnyen lehetséges. A Neuzer tudom nem egy Merida, Kellys, stb kaliberű márka, de azért távolról sem ilyen Dhs, Koliken, Deerles kategória.
2022. aug. 27. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De tucat. Amiből rengeteg van az nem ér sokat,ha csak nem tud valami nagyon kiemelkedőt a krom váz pedig nem az.


A másik:az első mondat.

Ha tudod miért kérdezed?


A második mondat:feltételezés.


Én ha retrot akarnék akkor csak kinézetben szeretnék olyat,nem pedig 20on éves alkatrészekkel.

Azaz veszek egy krom/ezüst vázat és felépitem rá a bringát, vagy veszek egy rendes bolti retro-t,nem veszek egy egészet amivel aztán bohockodhatok.

2022. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bicajoknál már most is divat a retro (vagy vintage), de ezek általában nem a Neuserekből kerülnek ki..:(
2022. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, jól néz ki, de több mint 20 éves a technika, amin alapszik...
2022. aug. 27. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

A retro az kb. 30 év felett kezdődik, és azon belül is akkor, ha valami igazán neves márkáról van szó (pl. Hercules, Puch, Bianchi, Mondia, vagy valami egyéb, kézzel, kis szériában készített ritkaság). Ezeknél előny az eredeti alkatrész, ha "gyári állapotában megőrzött" állapotú a kerékpár (pl. egy padláson várta évtizedekig, hogy megtalálja egy gyűjtő). Ha viszont mindent kicseréltek rajta, akkor már nem is igazán retro.

Nem hiszem, hogy egy Neuzer teljesítené ezeket a feltételeket.

2022. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem , sosem voltak drágák vagy extra felszereltek, nem éri meg költeni rá, ha jó állapotú hajtani kell meg leláncolni lopás ellen. Szín bevonat név alap bringáknál csalogató .
2022. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MGéza ***** válasza:
Neuzer? Nem túl csalogató egy név. Kb a 10-20k forintos bótbajárós kategória, ha szép, akkor valaki megveszi talán emlékbe, de én 40-50k árnál magasabbra nem számítanék.
2022. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!