Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik focisták játéka tetszet...

Melyik focisták játéka tetszett/tetszik jobban? Nedved, r. carlos, sheva. Owen, beckham, zidane, figo, brazil ronaldo vagy cr. , messi, eto, torres stb? Nekem a klasszikusok, az ezredforduló játékosainak játéktípusa sokkal jobban bejött! :D

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "öregek" játéka jobban tetszett.Akkor kezdtem el focit nézni mikor ők játszottak és lehet ezért.A brazil Ronaldo bármilyen helyzetből gólt tudott rúgni,nagyon gyors volt és ésszel játszott.Roberto Carlos gyors volt és hatalmasat tudott rúgni.Beckhamnek hatalmas beadásai voltak.Zidane és Figo elegánsan játszott.A többiek is klasszisok voltak csak nem olyan szinten.
2011. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja-ja. sokkal jobbak voltak mint pl. a mostani kislány cr és még lehetne sorolni.
2011. máj. 4. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
igen a régebbiek jobbak voltak: zidane, ronaldo, figo... Mostanában nekem Xavi és Iniesta játéka tetszik
2011. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ronaldinho játszott a focit. Olyan mozdulatokat sajnos manapság senkitől se látni.
2011. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Henry, Ronaldinho.
2012. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 marichuy^^ válasza:
Messi,Iniesta,Xavi,Ramos,Fabregas,Villa.Nekem ők a kedvenceim
2012. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te se vagy barca fan
2013. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szipuzine ziban vagy zißuzine zibang undorító 1 állatfaj edzőként is meg am is xddd
2016. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!