Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Velotech vezeték nélküli...

Velotech vezeték nélküli bicikli computerről található valahol leírás, útmutató az interneten? A konkrét problémám lent olvasható.

Figyelt kérdés

Sajnos a pontos típusát nem tudom,mert a bicajjal együtt vettem.

Eddig jól működött(1 év) most furcsán, folyamatosan tizedeket ugorva mutatja a sebbességet,indokolatlanul nagyokat váltva gyorsulásnál, vagy lassulásnál,és állandó tempónál is folyamatosan változik az érték.

És a bal oldalon, a le-föl(gyorsul-lassul) nyilaknál egy háromnegyed kör forog folyamatosan.

Ez eddig nem rémlik, hogy ott lett volna.

Időt, távolságot saccra jól mér.

Elemeket cseréltem mind az adó, mind a vevő egységben.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat.



2022. aug. 28. 14:54
 1/2 MGéza ***** válasza:
Az a kör szerintem a jeladó jelét mutatja, akkor szokott forogni, ha keresi, legalábbis, több óránál is így van. Szerintem valami kátyúba mentél és elmozdult a jeladó. A helyedben ellenőrizném ha mágneses hogy mennyire van most az adótól és kicsit közelebb állítanám.
2022. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy távolabb, mert ha relés és megüti a mágnes, akkor fura értékeket mutat.
2022. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!