Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Találok valahol naprakész...

Találok valahol naprakész kerékpárostérkép alkalmazást?

Figyelt kérdés

A Bikemap app van letöltve, de lehet velem van a hiba, gyakorlatilag használhatatlan. Budapest és max környező települések érdekelnek. Az sem baj ha kizárólag a Főváros.


Van tippetek?

Nagyon köszönöm előre is!



#térkép #kerékpárút #bicikliút #Kerékpárapplikáció #Útvonalzervező
2022. szept. 22. 08:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az alkalmazás és a térkép az két dolog. Vannak alkalmazások amikkel sokféle térképet lehet megjeleníteni.

Az egyik legelterjedtebb térkép a google maps mellett az openstreetmap [link]

Sok appban amivel ezt jeleníted meg ki lehet emelni a kerékpáros utakat. Ez a térkép is a közösségi hozzájárulások alapján működik, mi magunk rajzoljuk be az utakat, kerékpárutakat, objektumokat, stb. A hozzám hasonló mániások általában már a kivitelezés megkezdésekor nagyjából fel szoktuk skiccelni az utakat, úgyhogy mire átadják már pontosan be van rajzolva a helyére. Ezt te is kipróbálhatod ha van olyan út ami nincs, vagy nem jól van felrajzolva, akkor nyugodtan be lehet firkantani a térképre.

OSM alapú kerékpáros térkép:

[link]

[link]

Ez sem rossz térkép:

[link]

És persze amit már említettek a tuhu

[link] - ehhez szintén a közösség gyűjti az adatokat.


Ajánlott appok:

[link]

OSM és tuhu is full offlineban mehet rá!


[link]

van iOS-ra is! Ebben nagyonsok térképet lehet nézegetni, rétegezni. Google műholdra rá tudod tenni a tuhut, stb. Érdemes vetni rá egy pillantást!


[link]

Ezt nem nagyon ismerem, kipróbáltam régebben, de van elég térképes app a telefonon, nem kell mégegy :D


[link]

Ez tök jó - van iOS-ra is.


Azán van még a maps.me app. Meg a Locus, meg még milliónyi. A legtöbb Openstreetmap alapú.

2022. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ez nagyon profi, elképesztő.

Én jómagam annak is örülök, ha a térkép vagy alkalmazás segítségével eltalálok Á pontból B pontba, ezért is kerestem valami egyszerű. Jártam úgy, hogy döbbenetes kerülőt adott ki nekem az egyik alkalmazás, szóval jobbára a fővárosban közlekedem, ezért nem jó , ha az alkalmazás élvezet a Debreceni nagytemplomhoz. (Utóbbi természetesen vicc)

Egyszerű bringás vagyok, aki szereti, ha a forduljon jobbra, 200 m balra helyett van valami könnyen átlátható dolog.

Én nem vagyok profi..

2022. szept. 22. 16:49
 13/13 A kérdező kommentje:

Ui

Lemaradt, hogy nagyon köszönöm a megosztott linkeket, át is nézem, nagyon hálás vagyok!!

2022. szept. 22. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!