Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cross country vagy gravel?

Kizcar kérdése:

Cross country vagy gravel?

Figyelt kérdés

3 éve ellopták a Focus ltd bicajomat.


[link]


Azt hiszem ez cross country volt.


Mióta ellopták a focust, egy egyszerű ajándék rockriderrel jártam, míg 2 héttel ezelőtt beadta az unalmast.


Most van pénz. Újra bicaj váltás előtt állok.

Nagyon szeretem a sebességet. A fő szempont a száguldás, hogy a lehető legnagyobb km/h érhessem el, de azért jó néha behajtani a sushusba kicsit enyhébb terepre.


Mi a véleményetek? Érdemes gravelre váltani vagy jobb ha maradok cross country-nál?

Országúti kétkerekűn is gondolkodtam. Gondolom ezzel lehetne a legmagasabb sebességet elérni.


Egy olyan cross country bicajnál, mint amilyenem volt, mennyivel lehet gyorsabb egy gravel, esetleg egy országúti?

Teszem azt, ha sík aszfalton sík terepen a focusból 40 km/h tudtam max kihozni, akkor gravel vagy egy országútiból ki lehet 45 esetleg 50 km/h -t?


Használtan szeretnék vásárolni max 400.000 forintért.



2022. okt. 4. 21:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A gravelnek épp az a lényege, hogy gyors, de elmegy kényelmesen enyhébb terepen. Igazból nekem is azok voltak az elvárásaim mint neked, így lett egy épített gravelem és nem bántam meg. :)

Használtan talán még lehet is találni 400-ért.

2022. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!