Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elég ha heti 3x 30 percet...

Elég ha heti 3x 30 percet szobabiciklizek? Segit majd a fogyásban?

Figyelt kérdés
Nem sokat szeretnék fogyni, csak 5-6 kg-ot.És ezt nem szigorú megvonásokkal szeretném elérni, mert, egy évvel ezelött elég drasztikus fogyókúrába kezdtem annak érdekében hogy leadjam a felesleges kilóim. Sokkal kevesebbet ettem mint azelött, édességet teljesen kihagytam az étrendemből, és próbáltam kerülni a zsirosabb ételeket is. Végülis eredményesen leadtam igy közel 10 kilót, de ennek voltak hátulütői is, vitaminhiány, menstruációs problémák stb.. Többször kellett vérvételre mennem. Ezt megelégeltem , és az orvos tanácsára elkezdtem normálisan enni, a mai napig nem eszem csokit, sütit, zsiros húsokat.. mégis visszahiztam azt amit 3 hónap alatt leadtam szigorú diétával. Akkor megfogadtam hogy soha többet nem használok ilyen módszereket. Ezért most úgyszeretnék lefogyni hogy normálisan eszek , és amelett heti 3x szobabiciklizem, illetve heti 1x még táncedzésre járok. És arra lennék kiváncsi hogy ez eredményes lesz-e ? és mennyi idő után látszik majd az eredménye ?
2010. okt. 3. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy csinálj vagy heti 3x 1 órát, vagy heti 5x fél órát. Ahogyan szeretnéd. És étkezésben azt javaslom, hogy kerüld a túl zsíros ételeket, vagy ami túl cukros. Reggelizni nagyon sokat egyél, mert a szervezet a reggelit simán lebontja. Ebédre pedig azért valamivel kevesebbet. Vacsorára pedig szinte semmit. Egy szelet kenyeret, egy kis innivalóval. Így táplálkozott anyukám és jó sokat fogyott. mondjuk ő edzett is hozzá egy kicsit. De nem tudom, hogy így hallottál-e már erről az étkezésről:

Reggelizz úgy mint egy császár!

Ebédelj úgy mint egy Fejedelem!

Vacsorázz úgy mint egy koldus!

Örülök ha segíthettem!

2010. okt. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezen jót kacagtam:

Reggelizz úgy mint egy császár!

Ebédelj úgy mint egy Fejedelem!

Vacsorázz úgy mint egy koldus!


Ez úgy van, hogy reggelizz úgy, mint egy császár, ebédelj, mint egy normál ember, és vacsorázz, mint egy koldus.


Nyilván ugyanezt akarta leírni az előző is, csak a fejedelem és a császár ugyanannyit eszik reggelire is, mint ebédre :))

2010. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!