Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha minden este biciklizek...

Ha minden este biciklizek mondjuk 5-10km-t. Akkor az segít vmit a fogyásban?

Figyelt kérdés
vagy igazából ez nem nagy xtra...
2011. jún. 14. 22:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Segíteni biztos segít de talán minimálisat. 10 km biciklivel 25 perc alatt megvan. Persze nem kell egyszerre nagy távokat menni, de én azért megpróbálnék egy 20-25 kilométert, és ha megy akkor egyre jobban tolni a távot.
2011. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
szerintem egy masszív másfél óra naponta kéne, és annak megvan az eredménye. ez még teljesíthető
2011. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
100%
Az elején szerintem elég a 10 km. Ha figyelsz az étrendedre is kicsit, hogy csökkentsd a bevitelt, fog látszani. De idővel, majd, ahogy jobban bírod (Egy, max két hét után) növeld. De szinte már kívánni fogod. Tesóm is így járt, és én is a futással. Ahogy egyre könnyebben ment, egyre inkább kedvünk volt hozzá.
2011. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

igazából imádok biciklizni...most csak hasamra ütöttem és mondtam egy távot..:) lehet simán több is!!:) de pl mennyi az annyi,ami így látványos lenne?és mennyi idő alatt??

nincs sok feleslegem..178 cm vagyok és 78 kg...olyan 73nak kéne lennem...

20/L

szerintetek?

2011. jún. 14. 23:10
 5/36 A kérdező kommentje:
jah és tudom, hogy hasból a legnehezebb fogyni, de vmit azért segít rajta?? vagy nem nagyon??
2011. jún. 14. 23:19
 6/36 anonim ***** válasza:
a testedből együttesen fogysz
2011. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
igen, tudom...meg azt is, hogy hasból a legnehezebb...de azért van esély, hogy vmi onnan is megy le??
2011. jún. 14. 23:28
 8/36 Brain Storming ***** válasza:

5-10 km csak akkor fogyaszt vmit, ha kb 30 km/h-val tekersz (ez 20 perc) - de ezalatt éppen csak bemelegednél... DE ha persze vkit viszel a csomagtartón közben, akkor a hatás már sokkal jobb (ez akármekkora sebességnél fogyaszthat, és még beszélgethetsz is vkivel közben:)))


javallok ugyanennyi kocogást - az lehet, h 3-szor annyi idő, de a futás/kocogás min 2-szer, v 3-szor olyan hatékony edző és fogyasztóhatással bír, mint a tekerés. (Nálam egy jó tekerés az első óra után kezdődik, és min két óra, de én élvezetből csinálom:)))

2011. jún. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Én hetente három alkalommal szoktam megtenni 25-30 km-t, elég tempósan.

Semmit nem fogyok vele. Talán annyi hatása van, hogy nem hízok olyan ütemben, mint előtte. Pedig 110 kiló vagyok (180 cm), úgyhogy cipelek magammal jó néhány kiló ballasztsúlyt.

2011. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

fogyás a táplálkozásnál kezdődik.


látványos példa: bicikli versenyzők mennyit tekernek egy nap? többet mint 10km? és ők hétről hétre fogynak? 4 évente van mondjuk olimpia (ott van bicaj?) elég vészes lenne heti 10 dekát fogyniuk mert keményen edzenek..


állíts össze enyhén energia deficites étrendet, és szépen lassan edzés mellett le fog "menni" rólad az a pár kiló.

2011. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!