Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyibe kerül egy nem belépős...

Mennyibe kerül egy nem belépőszintű kerékpár?

Figyelt kérdés

Elsősorban teleszkóp nélküli trekkingek, és országútira lennék kíváncsi új / használt állapotban.


Gondolom újonnan kb 500.000-től kezdődik a trekking, és 600.000-től az országúti?


Elég szomorúnak tartom, hogy az új, 400.000-es biciklim lánca megnyúlt 1 hónap alatt, 800-900km között. Lesz rajta egy lánccsere, valami jobbat tesznek rá. Gondoltam ennyi pénzért nem kell vele "foglalkozni" pár hónapig a tisztítást, olajozást leszámítva, de nem így van.


2023. febr. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal drágább bringákon is vannak elspórolt alkatrészek. A lánc egy kopó alkatrész. Sajnos az élettartamukban elég nagy a szórás. Ha sokat mentél dzsuvás időben, az is tudja enni a láncot rendesen. A Shimano lánc nekem is ennyit bírt, pedig nem is a legolcsóbb fajta volt. Sram láncokkal jobb a tapasztalatom. Állítólag a KMC is jobb.
2023. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyár elején vettem új bringát, olyan 400-tól találtam megfelelőket. Ez új ár, re érdekes hogy használtan sem találtam olcsóbban olyat ami nekem pont jó lesz hogy volna, bár ez nyilván egyedi igény kérdése. Idén nem tudom mennyire emelkedett, de biztosan emelkedett.
2023. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért, telefon, korrektor:)
2023. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
normális lánc 25-40eft , ha 3000km kap egy viaszos fürdőt akkor 20ekm simán
2023. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!