Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi volt a legtöbb zsákfalu...

Mennyi volt a legtöbb zsákfalu, ahol egy workout alatt megfordultál bringával?

Figyelt kérdés

Ha csak önálló településeket számolunk.


Nekem 8, úgy, hogy volt 4 másik, amit könnyen elértem volna.


2023. febr. 18. 16:40
A kérdező szavazást indított:
Sosem jártam még zsákfaluban bringázás közben
1
2-3
4-5
5+
11 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

"Ha csak önálló településeket számolunk."

Ezt kifejtenéd?

2023. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 Olyan települések, amelyek nem tartoznak más település alá, vagyis a településrészek nem játszanak.


Például kiesik a Kékestető vagy Ózd - Susa.

2023. febr. 18. 17:40
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Aha...

Fura egy kérdés ez. :D

Nézzek utána minden házcsoportnak aholjárok hogy hova tartozik, vagy van-e önálló önkormányzata? A közös önkormányzattal rendelkezőket hova kell sorolni?

Azokat is zsákfalunak számítanak amiken átmegyek ás a túlsó oldalon földúton folytatom?

2023. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

A mi környékünkön (Nyíregyháza) nincs egy darab sem.


Egy hosszabb túra során meglátogattam kettőt is (Zalkod, Komlóska), de ezeket is csak azért, hogy meglegyen a 200 km táv.


(Fun fact: később elnéztem egy kereszteződést, mire észbe kaptam, már árkon-bokron túl voltam, így a zsákfaluk nélkül is simán meglett volna a kitűzött cél)

2023. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer egy versenyt feladtam mert megsérültem. A verseny után összeszedtek volna de az még 6óra lett volna. Ezért közúton tettem meg a célba vezető utat. Na akkor vagy 4-5 falun áttekertem. Nem tudom azok zsáknak számitanak e?

És nem is workout volt,de ez az egy ilyen "kalandom" volt.

2023. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Mi az a workout?
2023. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

#6!


Magyarul edzésnek mondják.

2023. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Jah a városi bitumenhuszárok híjják így az föl-le-jobbra-ba'ra tekergőzést akiknek egy zsákfau is újdonság és látnivaló.

Írok a stravának hogy vegyék fel a megszerezhető jelvények közé a zsákfalukat is :D

Inkább geocache ládákat keress tekerés közben tesókám, azzal még tán némi okosság is megyen majd bele a fejedbe.

2023. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Hú de fura kérdés :)

Amúgy 0.

2023. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tothp ***** válasza:
55%
Én csak azt nem értem, ha már wörkáut, akkor miért nem edzés? Vagy ha már nagyon "elegánsnak" akarunk látszani: workout? Hetes, pacsi. :-)
2023. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!