Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kelet-magyarországi zsákfalu...

A kelet-magyarországi zsákfalukból, Erdélyből érkező vendégmunkásokról miért derül ki utólag 99%-ban mindig, hogy valami nincs rendben velük?

Figyelt kérdés

Először azt hiszi az ember, hogy normális személyek, mint az itt születettek, de utólag mindig kiderül, hogy teljesen más a mentalitás. Hazudoznak, ferdítik a dolgokat, ők mindent tudnak, mindent megmagyaráznak és még mi örüljünk, hogy egyáltalán idejöttek. A Pestről, Dunántúlról költözőknél nem érzem ezt. Nem a cigányokról beszélek, hanem magyarokról.

A helyszín Győr és környéke.


2021. ápr. 18. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mit magyarázunk meg?
2021. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Mit vársz a csőcseléktől? Ez mind proli, tanulatlan, személyiség és viselkedési zavaros ősember, némi mázzal bevonva.


Ehhez nem kell Erdélyig menni!

2021. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell a határokon túlról jönni, nálunk is volt jelentkező akinek nem volt személyije.

Elképesztő milyen életek vannak.

2021. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Én úgy tapasztaltam hogy jó munkaerők, csal nagyon oda kell figyelni mert átbacnak!
2021. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Olvastam valahol hogy volt ilyen europai iq tesztelés, és az erdélyi magyarok a sor végén állnak erősen :)
2021. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Te is ott nőnél fel, ahol keményebb az élet, akkor te is másképpen gondolkoznál. Rá vannak kényszerülve, hogy kattogjon az agyuk. Nem kell erdélyig elmenni, menjél le egy borsodi faluba, és nézd meg, hogy élnek ott az emberek.
2021. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!