Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Két keresztre fűzésnél feszíts...

Két keresztre fűzésnél feszítsem egymásnak a küllőket?

Figyelt kérdés

Rugalmasabb lesz így az abroncsfékes kerekem ha kitérítik egymást a küllők a síkjukból a legkülső keresztnél?

Már megvettem a küllőket két keresztre fűzéshez, szóval nem tudom újra számolni 3 kereszthez, utólag inkább mégis úgy fűztem volna a Shimano agydinamómat, nem kettőre.



2023. febr. 22. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérj kölcsön, ha nincs rá pénzed...
2023. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a válasz mintha félrement volna..
2023. febr. 23. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert? Mennyiért vetted a túl rövid küllőidet? 1000? 1500? Komolyan nem lehet a terveid szerintit odamérni és megvenni? Vegyél akkor kereket készen b+, mi a jóistent kell szenvedni?
2023. febr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem itt te ne balhézzál, ha nem érted a kérdést.

2 keresztre számoltam, értem?

Tehát, marad két keresztre fűzve és utolsó keresztnél síkból kitérítve, hogy rugózzon, pont. Válaszokat személyem már nem vár ezzel kapcsolatban.

2023. febr. 27. 05:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem balhé, ez az, amikor ki tudja hányan a fejünket verjük a falba, csak én le is írom.
2023. febr. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!