Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Iron Monkey kerékpárboltról...

Iron Monkey kerékpárboltról vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Csepel Torpedo cangámat szeretném egy kicsit ráncba szedni. (új fékek, új gumik, festés, ilyenek)

Van esetleg valakinek ezzel a bolttal bármilyen tapasztalata?

Jöhet pozitív és negatív is.



2023. márc. 2. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük van bringám, a festés értelmes minőségű, viszont majd beszéld meg velük milyen alkatrészeket raknak rá, mert azzal hajlamosak spórolni.
2023. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismertem eddig őket, most megnéztem, de 130.000meg 170.000körül kb a legalját árulják…
2023. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
De legalább szép színes
2023. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Tapasztalatom nincs velük, de most megnéztem a kínálatot, ezek a bringák csak divatosak, de nagyon alsópolcosak... Ettől persze a szerviz még lehet jó, de nekem a termékkínálatuk nem jelez szakmai igényességet. Mondjuk a Csepel Torpedok is ilyen pofás bringák inkább, náluk meg tuti lesz mindenféle színes-szagos cucc, úgyhogy lehet hogy neked pont jó lesz. :)
2023. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
A Gravel kerékpárjuk annyi pénzért okés, sok felfogatás ponttal rendelkező, egész jó vázzal. A többi túlárazott, alsó polcos alkatrészekkel, felejtősek.
2023. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!