Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Ráckeve és Tass (makádi...

A Ráckeve és Tass (makádi üdülőrész) közötti töltésen szabad biciklizni?

Figyelt kérdés
Ráckevét déli irányba elhagyva a Soroksári-Duna jobb partján egy részen utca fut, ahol nyilván lehet kerékpározni, viszont a Makádi parkerdőnél az út nyugati irányba fordul, innen tovább, délre, a tassi zsilip felé már csak a töltésen futó aszfaltozott úton lehet menni. A Street Viewn található kép alapján a vízügyesek járhatnak csak itt, akkor biciklisként nem használhatom ezt az utat?

#kerékpár #bicikli #töltés #Ráckeve #Makád #Soroksári-Duna
2023. márc. 19. 22:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én inkább az 51-esen szoktam.
2023. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 MGéza ***** válasza:
#11: Pont ott tilos, amúgy ritka rossz az aszfalt minősége is ott. Ha már itt tartunk, át lehet menni Ráckevénél a hídon és a másik parton tekerni, az is üdülőövezeti szakasz, egész Dömsödig tart. Ott meg lehet választani, 51-es ami rövidebb, vagy a településen át az úgynevezett Dunavecsei úton, ami elég rossz minőségű és onnan ráfordulva Tassra, illetve végig lehet menni a parti soron is, ami a dömsödi szakaszon aszfaltos, a tassin földes/sóderes.
2023. márc. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 Pontosan hol tilos az 51-esen? Ha megnézed, Kiskunlacházától délre szabad a pálya, nincsen tiltás. Na nem mintha én foglalkoznék ilyen ostoba jelzésekkel...amelyik autósnak nem tetszik, hogy 2023 van, az nyugodtan felmehet az M6-ra.
2023. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MGéza ***** válasza:
Akkor rosszul tudom. Évekkel ezelőtt tekertem arra, akkor kint volt a tiltás, látom a 2022-es utcaképen már nincs. Ha jól emlékszem, a Tass-Dömsöd szakaszra is érvényes volt.
2023. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az ott egész eddigi életben autóút volt, tehát bicajozni is lehet. Esetleg az új torkolat megépítése miatt tilthatták átmenetileg. Ráadásul rövidesen autós átkelés is épül a régi zsilip mellett.
2023. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!