Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A versenygumi könnyen kilyukad?

Kisdani19830112 kérdése:

A versenygumi könnyen kilyukad?

Figyelt kérdés
A versenybringa mennyire bírja a defekteket? Sűrűn bedöglik?

#defekt #Verseny gumi #defektvédett versenygumi
2023. ápr. 2. 14:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Érdekelne mennyire kell vigyázni a versenykerékpárra, hogy ne kapjunk defektet.
2023. ápr. 2. 14:58
 2/7 anonim ***** válasza:
A versenygumi versenyzésre való, szóval tudtommal nem nagyon. Utcai versenyek előtt jobb helyeken egy takarító autót is végigküldenek az útvonalon.
2023. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj, Danika!

Bármilyen típusú kerékpárral lehet defektet kapni. Nekem a trekking-gumin többször lehetett defektem, mint a vékonyabb városin, elég volt belemenni egy-két üvegszilánkba. Az első ilyen után már csak onnan tudom, hogy hazaérve látom a zöld defektgátló folyadék maradványait a gumin. De nem ereszt le.

Korábban régi "félverseny" bicajomon hetente gyűjtöttem be a defekteket a királydinnye szezonban, pedig csak aszfalton közlekedtem. Akkor még nem tudtam, hogy létezik a defektgátló lötyi.

2023. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több, mint 40.000 km-t mentem eddig országúti biciklivel, 3 defektem volt. Ez szerintem nem olyan sok. Defektvédett gumikat használok.
2023. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Versenygumija válogatja,gondolom a flyweight könyebben kyukadt mint a highroller.
2023. ápr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sírba tesz ez a gyerek má'... :D

Megvetted már egyáltalán a vörsönybiciklit?

2023. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MGéza ***** válasza:
Nem, de azért ne a legolcsóbb slicket vegyed rá és nem lesz probléma. Én biztosra mentem mert defektmágnesnek tartom magam, ha nem max védelműt veszek akkor biztos, hogy engem talál be. Continental GP 5000 van az enyémen ami magában a legolcsóbb helyen most 40k/szet, de nem fog "bedögleni".
2023. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!