Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ajánlanátok nyerget plus size...

Ajánlanátok nyerget plus size személy számára?

Figyelt kérdés
A kerékpár egy Fatbike. Magas és nagy súlyú ember vagyok és a gyári nyereg túl kemény. Van kifejezetten túlsúlyra kifejlesztett nyereg?

2023. ápr. 12. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Van, de azt szerintem direkt olyan helyen kell keresni, ahol kifejezetten ilyeneket árulnak.

Te legalàbb még tudsz biciklizni, én màr kb. 3 és fél éve túl dagadt lettem hozzà, és azóta csak még sokkal dagadtabb lettem:D

Csak kìvàncsiságból, milyen magas vagy és hàny kiló?

2023. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

190/140 és te?


Nálam még nagyobb embereket is láttam már biciklizni. :D Miért nem mész el akkor úszni? Miért hagyod magad?

2023. ápr. 12. 22:11
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Dagadt vagy, nem plus size.
2023. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3


Akkor is ha 160-at nyomok fekve?

2023. ápr. 12. 23:25
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

#1 vagyok, a különbség annyi, hogy én csupán 173cm-hez vagyok 180kg:D

Hogy miért hagyom magam? Egyszerűen szeretek enni és egyre dagadtabb lenni, ilyen egyszerű:D

Nyugodtan el lehet mondani mindenféle beteg f@sznak, már megszoktam, hogy a hozzám hasonlókat mindenki lehurrogja.:D

Az egyébként tényleg igaz, hogy 160-at nyomsz fekve?:O Mert akkor minden elismerésem, én jelenleg kb. felét bírnám, te meg majdnem még engem is kinyomsz:D

2023. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

140 kilósan 160kg-t nyomsz fekve?

Az átlag alatti.

70 kilós testsúllyal szériázok a te testsúlyoddal.

Aki pedig komolyabban edz, esetleg erősember, az nem mondja magára, hogy plus size.

2023. ápr. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös. Az, hogy szeretsz enni nem jár azzal, hogy dagadt is vagy.

Mentális gondod van valszeg, de ha neked ez jó, akkor egi.

2023. ápr. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#5

Nem jó stratégia ez az önpusztító hozzáállás. Egyébként ne törődj azzal, hogy ki mit gondol rólad. Ha tökéletes lennél és meg sem szólalnál akkor is lennének olyanok akik gyűlölnek, ez az ő világuk az elméjükben, a tiéd lehet attól másmilyen.


Ha így folytatod rövid időre szabatik az életed és az életben nagyon sok minden van amiért érdemes élni. Vannak olyan emberek akik a súlyod ellenére is kellemes társaságnak tekintenek. A jó emberi kapcsolatokért pedig megéri élni.


Az étel finom, de felér egy darab paca a nyelveden egy egész emberi élettel?

2023. ápr. 13. 09:13
 9/13 anonim ***** válasza:

A fatbike-val csak feleslegesen szívatod magad, egy normális mtb-n sokkal könnyebb dolgod lenne, a fatbike homokra lett kitalálva.


Amúgy nincs jó nyereg, még a profi bringásoknak is töri a seggét egy egy új nyereg, vagy ha tartanak téli szünetet, szezon elején kb mindenki fájlalja a seggét…


Arra vigyázz, ha a prosztatád/farkad környékén zsibbadást érzel a nyereg miatt, akkor mindenképen keress prosztata kímélő (lyukas) nyerget és próbálkozz azzal…

De sajnos konkrét márka -típust nem nagyon lehet ajánlani, az elég egyedi, kinek a seggének mi jön be :)

Én az olasz márkákat ajánlom.

2023. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
6- komolyan ezen kell a farkat méregetni, hogy ki mennyivel szériázik? Én meg 90kg vagyok és 80kg al szériázok, mert fullban leszarom az ilyen kis megmondó emberek véleményét.
2023. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!