Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elektromos kerékpár vagy segway?

Elektromos kerékpár vagy segway?

Figyelt kérdés
Többet kéne gyalogoljak, de túlsúlyos vagyok, melyiket ajánlanátok? 29/F, 164kg.

2023. ápr. 14. 20:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
164 kiloval egyik se, mert nem birnak el. Ha gyalogolnod kell, akkor gyalogolj es ne csak vitesd a s.ggedet valamivel.
2023. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Melyiken érzed magad biztonságosabban? Mert utóbbi "mutatványt" és egyéb szlalomozó hülyegyerekeknek való új keletű izéket én nem igazán ismerem, de azt tudom, ha leborulsz róla, abban nem lesz köszönet.
2023. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kempinget és toljad.
2023. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem tudok legyalogolni 1-2-3 km-t napi szinten, ezért kéne. A segway tetszene inkább, szerintem át is mozgatna egy kicsit, nem?
2023. ápr. 14. 20:42
 5/32 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, van-e helyed hová tenni lakásban, villamoson, munkahelyen, mert akinek nincs, az a kisebb eszközök felé hajlik. Ha viszont van hely, akkor normálisabb ülni valamin.
2023. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem tudsz legyalogolni 1-2 kilometert se, akkor szerinted az a megoldas, hogy veszel valamit ami erofeszites nelkul viszi a s.ggedet?


Igazabol tok mindegy, nem kell mozogni, zabalj nyugodtan tovabb, igy hamarosan eggyel kevesebb hajpacnira kell kolteni a szukos egeszsegugyi koltsegvetesbol.

2023. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 tothp ***** válasza:
72%

A segway átmozgat?

Amíg nem tudod kezelni.

kell egy kempingbicaj, amit tekerni kell. Az elektromos rásegítést felejtsd el. Ha csak nem a következő 20 kiló begyűjtése a cél.

2023. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Hát, a fasse tudja, hogy fogyókúraként hogy szuperál egy segway, olyan sok gimnasztika talán nem kell hozzá :)

https://www.youtube.com/watch?v=zMok4PQQWmU

2023. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy nyomatékszenzoros, legalább 90Nm de inkább nagyobb speed pedelec, én 140kg felett voltam mikor vettem eredetileg munkába járásra, de annyira megszerettem vele a bringázast és a mozgást, hogy 6hónap alatt már 110alatt vagyok és alig várom a nyarat, akkor fogom aztán igazán kihasználni, balcsi körül.
2023. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 MGéza ***** válasza:
66%
Egyiket sem, kezdetnek ne szeresd annyira a gyomrodat. Bár, a kóros elhízásnak egészségügyi, szervi okai is lehetnek, kivizsgáltattad már magad, gyógyítható? Végül is, ennek a kérdésnek így ebben a formában a közlekedés - egyéb kérdések közt volna a helye, mert itt alapvetően sportról, mozgásról beszélgetünk, ne is csodálkozz, ha neked nem tetsző válaszokat kapsz.
2023. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!