Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elektromos kerékpár vagy segway?

Elektromos kerékpár vagy segway?

Figyelt kérdés
Többet kéne gyalogoljak, de túlsúlyos vagyok, melyiket ajánlanátok? 29/F, 164kg.

2023. ápr. 14. 20:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is jól jönne egy, mert én is lusta vagyok megmozdítani a kövér seggem.

26 éves srác vagyok, 173cm magas és 180kg felett vagyok. Pontosan nem tudom, hogy mennyi, mert a mérlegemet nem rég híztam ki. Le kéne fogynom, tudom, mert baromi nehézkes vagyok már, és egészségtelen is, sokat is vagyok baszogatva vele, de én imádok kövér disznó lenni és egyre jobban elhízni! Azt is, ahogy minden egyre nehezebb, egyszerűen imádok nagy, kövér, baromi nehéz ember lenni!

Nem érdekel, hogy veszélyes, egyszerűen minél kövérebb vagyok, annál jobban tetszem magamnak, és nem érdekelnek a környezetemből rámzúduló aggályok emiatt. Ilyen maradok és kész, csak jókat eszem-iszom és tespedek az ágyban-mert sokszor már ülni is rossz sokáig-és csak hízom, ameddig bírok!

Ez van, nem érdekelnek a negatív, lenéző megjegyzések, csak nyugodtan..

2023. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

21

Gondolom hogy ez most irónia. Vagy legalábbis nagyon remélem. :)

2023. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
47%
#22, nem irónia, teljesen komolyan mondom! Lehet, hogy első olvasásra úgy tűnik, mintha egy tipikus kövér ember sztereotípia kigúnyolása lenne, de én tényleg ez vagyok.
2023. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 MGéza ***** válasza:

#21 és 23!

Most még nem érzed, mert fiatal vagy hozzá. Amint majd a 30-as éveidben lassulni kezd a tested önregeneráló képessége, akkor már bánni fogod, hogy nem gondolkodtál előre.

2023. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%

#21 és#23 vagyok. Nem fogom megbánni, nekem ez a fétisem, feedee vagyok, hogy akkor már konkrétan nevén nevezzem.Nekünk is van egy kisebb fétisközösségünk, vannak kimondottan az olyan emberek számára készült partnerkeresők is, mint én. Ilyen pl. a Feabie nevű oldal is, ahol olyanok keresnek társat, randipartnert vagy akár csak barátot, akik szintén a fétis spektrumán belül vannak. Ez azt jelenti, hogy olyanok vannak ott, akik hízni szeretnének, ki többet, ki kevesebbet, vagy akik olyan partnert partnert keresnek, akit hízlalhatnak, tehát az etető szerepben érzik otthon magukat. Olyanok is vannak, akik mindkettőt vonzónak találják, jómagam is egyébként ilyen vagyok, de nem tudnám csak egyiket vagy másikat megélni, mert mindenképpen kövér akarok lenni, viszont nem feltétlenül szükséges számomra, hogy én etessek és hízlaljak egy nőt, bár nagyon jó lenne az is. Ha már itt tartunk, létezik mutual gainer kapcsolattípus ebben a közösségben, vagyis olyanok, akik a párjukkal együtt híznak meg direkt.

Aztán ott vannak azok is, akik csak szeretnek jó nagyokat kajálni, de a hízás nem direkt céljuk, inkább csak amolyan mellékes következménye a nagy evéseknek. Ők a "stuffing" témában érdekeltek, gyakran esznek jó sokat egyszerre, hogy érezzék, ahogy feszül a hasuk, mert szeretik, jó érzéssel tölti el őket, gyakran amúgy engem is.

Aztán ott vannak még az ún. "fat admirer" típusok, akik csak szeretik, hogy kövér/kövérebb a partnerük, de nem feltétel számukra a kapcsolathoz a partner hízása vagy hízlalása, egyszerűen a méretkülönbségek izgatóak számukra.

Szóval, nagyjából ennyi, ha érdekel jobban, mi minden is tartozik ebbe a fétisbe, akkor sok forrásból utánaolvashatsz. A fétisen belül is vannak átfedések az érdeklődési köröket illetően.

Én magam sokáig próbáltam elnyomi magamban ezt a vágyamat, de az utóbbi 4 évben igazán elkezdtem megélni, akkor 108kg-ról indultam. Így érzem magam boldogabbnak! Bármennyire furcsa is ez a csillagokat az égről lehazudó kamudiéták korszakában, attól én még így vagyok vele. És már kisgyerekként, 8 évesen rájöttem erre. Csak akkor még nem tudtam, hogy ennek ez a neve. De már akkor is vonzott, hogy pocakot növesszek és meghízzak, ami sikerült is egy bizonyos mértékben, de a mostani elhízásomhoz képest a fasorban sem voltam még akkor. Negyedikben elértem az 55kg-t, de ennyi, nem volt hű de nagy túlsúlyom.

Felnőttebb fejjel már próbáltam magamban elnyomni ezt a vágyamat, de rájöttem, hogy muszáj megélnem, és most úgy vagyok vele, hogy a legjobb döntés volt, amit csak magamat illetően hozhattam!

Furcsa? Lehet, igazából, aki nincs benne ebben, az nem értheti, de én tényleg imádom és sokkal dagadtabb akarok lenni!

2023. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 MGéza ***** válasza:
Nem furcsa, csak visszás sportkérdések közt később olyan életmódot reklámozni, ami majd idősebb korban üthet vissza...
2023. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

26 Dehogynem furcsa :D


25 Hát jó, te most ez így szereted, kicsit beteges ugyan, de ez van. De gondolom azzal is tisztában vagy, hogy egy idő után ez kőkemény egészségyi problémákat fog okozni, és lehet hogy akkor már nem leszel olyan boldog így, mikor nem tudsz kikelni az ágyból és felfekvéseid lesznek, és ízületi problémáid, és nem tudod ellátni magad, hanem majd valaki kell hogy ágytálazzon meg mosdasson, aztán jön 1-2 szívinfarktus, majd végül nagyon max 50 évesen meghalsz.

2023. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
36%

Szegény mentősök... mire a tizedikről levisznek meg is rokkannak.

Én 175 centihez 100kg lettem így tél végére de alig vonszolom magam, fáj mindenem, még a pislogás is kínszenvedés.

2023. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
52%
Hát engem már az is zavar, ha kis pocakot eresztek, és az feszül amikor leülök... Tö kényelmetlen.
2023. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
36%
Majd ha fekvőbetegként felfekvéses leszel, majd akkor is nyugtasd magad azzal, hogy neked ez a fétised…
2023. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!