Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ezt a kereket ki lehet még...

Ezt a kereket ki lehet még centírozni?

Figyelt kérdés

Egy kocsi szépen belement hátulról attól lett benne a nyolcas. Ezt a kereket kilehet még centírozni ? Vagy inkább vegyek egy újat ? Egyébként a centirozás 5000Ft lenne. Az új kerék meg 20.000Ft.


Ha sikerül kicentirozni akkor van esély arra hogy újra visszajon bele magától a nyolcas ?


A videót ezen a linken tudtam csak csatolni. Lehet lassan tölt be de remélem látható.



[link]



2023. ápr. 20. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Latszik hogy kapott egyet, de nem mondanam javithatatlannak. En tuti hogy inkabbb megcsinaltatnam mint hogy vegyek egy ujat.
2023. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen csak a gumi látható.

Csinálj valami normális felvételt ahol látszik kicsit oldalról a felni.

Ha kocsi ment bele akkor nem biztos, hogy csak a felni deformálódott. A tengely, csapágy rendben? Nem görbült el a tengely? A villa sem görbült?

Az a baj, hogy leet hogy többe kerül a centrírozás, mert a normál 5000 forintos árba nem fér bele, mert fél napig kell szívni vele mire jó lesz és akkor a munkadíj már több mint 20k.


(És amúgy cent_r_írozás a helyes.)

2023. ápr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én első kerekembe egy biciklis szállt bele oldalról (az én hibámból). Rég volt már, nem emlékszem hogy nézett ki (gondolom elég rosszul, mert a szervízig toltam..), de a szerelő kicserélte az egész kereket.
2023. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:
Ha az agy nem kapott akkor még simán, ettől rosszabb állapotút is, így a nyolcas alapján.
2023. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!