Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Üdv. Kerékpár vásárlásban...

Üdv. Kerékpár vásárlásban kérnék segítséget.?

Figyelt kérdés
Pm-ben elküldök 5-6 kinézett bringát ha rámírsz, cross-trekking vonalon, ha valaki jártas és szánna rám pár percet azt megköszönöm :).

2023. ápr. 26. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt cross trekkingem.Ktm xt deore felszereltséggel.Nagy gondja nem volt.
2023. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd csak ki ide őket, nem kell pmezni!
2023. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kerékpáros fórumon már belefutottam, hogy nem sikerült az embereknek megérteni amit szeretnék, ezért is gondoltam egyszerűbb pm-ben, de berakok akkor pár hirdetést ide.


Adott ~200ezer huf, nagyjából ez az a határ, amennyiért szeretnék kerékpárt. Cross-trekking jelleggel gondoltam, városi használatra, de emellett főleg aszfalton lennének sportolás/rekraáció céllal tekerések hetente, illetve túrák az is aszfalton, de ha benne van egy kis erdei út az is beleférjen.

Beírtam 5-6 bringát és az lett a vége, hogy minek akarok én trekkinget, trekking, mint olyan nem is létező kategória, csak átverés stb, illetve nem kell erre a célra teleszkópos kerékpár, amiket a trekkingekre raknak mit gagyi, vegyek MTB-ot.

Tehát előrébb nem vagyok sokkal. A célom az lenne hogy berakok 5-6 kerékpárt, melyik az amelyiket a segíteni szándékozó megvenné a helyemben. Pár mondatban kifejtve, amiért természetesen örök hálám.

2023. máj. 1. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!