Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mountain bike vásárlásban...

Mountain bike vásárlásban segítséget kérek. Ki mit javasol?

Figyelt kérdés

Sziaszok!


Olyanban kérnék segítséget, hogy szeretnék vásárolni egy mountain bike-t, de nagyon nagy a választék és nem tudom, hogy milyen legyen.

Az igényeim: első hátsó tárcsafék, első állítható teleszkód, vagy esetleg hátsó teleszkóp.

Árban 60.000 Ft- ig mennék el, vagy max 65e.


Néztem Hausert, de nem tudom...

A lényeg, hogy nagy távokat bírjon. Mert nyáron balaton megkerülő túra lesz ismét :)


2011. ápr. 12. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézz szét a Testbike.hu oldalon. Ott az új nyitólap segít neked, vagy a Testbike bolhán, bikemag piactéren nézz szét.


pl.:

[link] (szerintem ebből lehet egy kicsit alkudni is)

2011. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló ez a te biciklid? mert ha igen lehet megvenném
2011. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ÓÓ hát nekem is bejön ez a bicaj. Nagyon jól nézz ki.

Nézegettem az oldalt amit küldtél, kiválasztottam a keresőn a bicajt, találtam is megfelelőt.

A merida mennyire jó márka?

2011. ápr. 14. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok! Nem az én bicajom, csak szerepelt az esélyesek listáján :)

Egyébként a Merida véleményem szerint megbízható márka, és ilyen árkategóriában az alkatrészek ár-érték aránya sem rossz. Az itt belinkelt modell egy kisebb változatát (19"-os vázmérettel) volt szerencsém kipróbálni, és megtetszett, szóval jó kis bicaj, és fejleszteni is lehet bőven, mert a váz sem rossz, ráadásul erős is, ami sajnos a 2011-es modellek vázairól nem minden esetben mondhatók el.


Remélem segítettem. üdv: 1. válaszoló

2011. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!