Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tudtok a spyral termèkekről?

Mit tudtok a spyral termèkekről?

Figyelt kérdés
Viszonylag olcsóbb kerékpár kiegészítőket,alkatrészeket gyárt milyen minőséget képvisel ez a márka?

2023. máj. 1. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Olcsot. Kocabringasnak megfelelo, de komoly igenybevetelre biztosan nem vennem meg.
2023. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon sok dolgot lehet Spyral néven venni, lehetetlenség megmondani, hogy egy adott dolog milyen minőséget képvisel. Pl. Shimano fékben teljesen jó a fékbetétjük, Sramban utálom.
2023. máj. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a stucnim és a pedálom Spyral, azok rendben vannak. Én olyan havi 600-800 km-t tekerek átlag és minden remek. Mondjuk nem is olyan kopóalkatrészek, amiknek nagy bajuk eshet. :) Kedvező ár-érték arányú cuccok szerintem.
2023. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de én pl. kormányt nem mertem tőlük venni,maradtam inkább a drágább de nevesebb cuccnál. Lehet hogy jó minőségű,de ha olyan alkatrészről van szó ami semmiképp sem törhet,akkor szerintem nem nagyon éri meg spórolni
2023. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az országúti fékkarjait nem ajánlom, nagyon csúszik izzad/nedves kézzel. Patkófékje se túl jó(erős a rugója). És a felnifékhez való fékpofái se valami jók, kb. nulla fékhatás.
2023. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!