Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a Prozis...

Mi a véleményetek a Prozis termékekről?

Figyelt kérdés
A krémjeik és a fehérjéik finomak? A neten csak olyan értéléseket találtam, ahol azok értékelik, akiket a Prozis szponzorál, viszont az nekem nem túl hiteles.

#fehérje #Prozis
2020. nov. 13. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Pár fehérjét (tejsavó, casein) kóstoltam, vagy egynek elmegy ízük volt (nem volt elég domináns az íz, nem maga az ízesítés volt rossz) vagy kifejezetten finomak voltak.

A BCAA is jó ízű, több ízt is próbáltam. Az EEA ami nagyon keserű.

Amit még rendeltem és nekem ízlett az az "oatmeal+whey" fehérjés zabkása. 6 ízt kóstoltam, mind finom és pikk-pakk kész van (mikróban 3 perc).

A protein palacsinta is korrekt.

Valamint egy kilós mogyivajat is vettem és azzal is teljesen elégedett voltam.

Az ízesítő cseppek is kifejezetten jók.

Pár csokit, csokis drazsét is kóstoltam. Egynek jó volt, de újra nem feltétlen rendelném.

Egyedül talán a lekvárok (fruit spread), amik annyira nem jöttek be. Mondjuk eddig egy márka zero lekvárja sem nyerte el a tetszésem.


Mindenből van szinte egy adagos kiszerelés. Ha bizonytalan vagy, rendelj inkább azokból többet, mielőtt nagyobb kiszerelést vásárolsz.

2020. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!