Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet kapni még modern bicikli...

Lehet kapni még modern biciklit (legalább részben) krómozott/ezüst színű alkatrészekkel?

Figyelt kérdés
A Neuzernél szerencsére vannak ilyenek, pl. Skid, Courier széria, de más is érdekel még. Trekking/cross/fitness, ilyesmi érdekel, nem a legolcsóbb városi/city biciklire gondoltam. Persze át fogom nézni a kínálatot, de az nem öt perc lesz, mert ilyen szűrővel nem nagyon találkoztam még. Utálom, ha minden alkatrész fekete. Nem veszek ilyet, hogy aztán ezeket egyenként kicseréljem.
2023. máj. 2. 13:27
1 2
 1/13 L.. István ***** válasza:

Szerintem ha retro kerékpárra keresel rá akkor találsz.


[link]

2023. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem kösz, írtam, hogy modern, nem city és hasonló (pl. cruiser).
2023. máj. 2. 15:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Építtetni kell új bringát. :)
2023. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt, de ellopták. :(

Újonnan nem szoktam látni krómozott bringákat.

2023. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Alkatrészenként kell bevásárolni és akkor elkerülhető ez a szürke-fekete trend.

Ha lesz új bringám, én is eloxált CNC alkatrészekre fogok vadászni, hogy véletlenül se legyen factory design.

2023. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most egy régi Mongoose Crossway-em van, akkor megtartom inkább egyelőre. Köszönöm a válaszokat.
2023. máj. 2. 21:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem divat a króm, manapság inkább a matt színek a menők, így aki krómot akar, annak magának kell összehalászgatnia, esetleg krómoztatnia az alkatrészeket.
2023. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Alex Fly ***** válasza:
Alapvetően krómozni acél alkatrészeket szoktak, egy mai modern kerékpáron viszont nem solk alkatrész készül ilyen anyagból. Láncot, csavarokat viszont kapni krómozott kivitelben...
2023. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező csak a színre gondol, alu is jó lenne neki.
2023. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alex Fly ***** válasza:
53%
Nincs is jobb annál, mint amikor egy szép,napsütéses nyári napon a saját keróm vakít el...
2023. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!