Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen trekking kerékpárt vegyek?

Milyen trekking kerékpárt vegyek?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni hogy milyen márkákat keresgessek.

150.000ft ot szánnék rá, csak aszfalton használnám heti 5x 10km ami fontos hogy legyen csomagtartó rajta és jó lenne ha könnyű lenne mert mindennap fel kell vinnem a masodik emeletre. Azt sem tudom hogy inkább újat vagy használtat keressek



máj. 25. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Lépcsőzni? Nem bírsz cipelni? Naponta 2*5km? Akkor kemping. Csomagtartót veszel rá külön olyan ami jó lesz neked.


Ha van lift akkor olyat kell venni ami befér csomagtartóstul, 26"-os Budapest és társai. 28" nem biztos, hogy befér, de ha befér az jobb lenne.

máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hozzá szóltál de egy márkát nem írtál,leszólsz de nem ismersz és igen kerékpár nélkül is nehéz feljönnöm de ez az én bajom, csak nem értek a kerékpárokhoz hogy melyik márkák a jók ebben az árban
máj. 25. 16:43
 3/15 anonim ***** válasza:

Városi (city bike) talán jobb lenne, feltéve, ha találsz valami könnyű (alumínium) vázast. Nekem volt egy acélvázas trekkingem, 18 kg volt, és a harmadikra cipeltem fel lépcsőn. :( Eladtam és inkább megtartottam az 5 kilóval könnyebb öreg városit.

150 ezerért - ha újban gondolkodsz - nem sokat számít a márkanév.

máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Használt is jó csak nem tudom milyet érdemes keresni
máj. 25. 18:22
 5/15 anonim ***** válasza:
Trekking nem lesz könnyű. Alapból az első teleszkóp rettentő nehéz. A Cube gyárt olyan trekkinget, aminek nincs teleszkópja (Cube Nulane). Újonnan drága, de használtan talán ki lehet fogni olcsóbban. Meg biztos más gyártónak is van hasonló biciklije, ami trekking váz, teleszkóp nélkül. Amiben van teleszkóp, ott 16-18 kg lesz csak a bicikli, kiegészítők nélkül.
máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért pont trekking kell? Azt írod csak aszfalton használnád. Akkor felesleges a teleszkóp, csak plusz súly és hibalehetőség.

És nem márkát kell venni. Van több tucat jó márka, felsorolni is nehéz lenne az összes márka összes városi közlekedésre kitalált típusát.

Megnézed miket árulnak az apróhirdetési oldalakon 150ezerért, amelyik megtetszik, azt megnézeted egy szervizben és ha a szervizes azt mondja, hogy használható és nem kell újabb 150ezeret költeni rá, akkor megveszed.

máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Síkon használnád? Hány sebességet szeretnél? Váltó milyen legyen, láncváltó vagy agyváltó? Férfi vagy női? Milyen méret?
máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Javarészt síkon, lánc váltósat , férfi, lábam cobtőtől 90cm
máj. 25. 19:43
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak példának, hogy valami ilyesmire lenne szükséged:


[link]

máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit visszafoghatnád magad. Az elsőnek teljesen igaza van. Mégis mennyit bírsz emelni? Lift van-e vagy lépcsőzni kell? Csomagtartóból kismillió létezik, abból se írtad, hogy elöl vagy hátul kell. Táskát akarsz-e ráakasztani?


A "márkanév" teljesen mindegy, minden ugyanazokból a kínai alkatrészekből van összerakva. A többiek közül se írt mindenki márkanevet, azokba bezzeg nem rúgtál bele.

máj. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!