Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ezek közül mit érdemes választ...

Trashboy kérdése:

Ezek közül mit érdemes választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni egy új mtb biciklit mert a mostani noname áruházi kerékpárom már elég rossz állapotban van. Mivel a szépkártyámon már van egy kis összegyűjtött összeg ezért abból szeretnék vásárolni. A maximum keret 180ezer. Tudom hogy ezért az összegért nem nagyon lehet normálisat kapni de én nem is downhillezni akarok vele meg semmi extrém dolog csak azért bírja a terepet is. Nem értek nagyon a biciklikhez ezért megköszönném ha valami hozzáértő tudna segíteni.


A következőket néztem ki:


1. [link]


(Elsőnek ezt néztem csak nem tudom hogy megérné-e mert gyanúsan nagy akció van rajta)


2. [link]



3. [link]



4. [link]


5. [link]



2023. máj. 11. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind a sikítva kerülendő kategória. A Suntour belépő rugós villái trekkingre valók, nem MTB-re. 180-ért szerintem max használtan kapsz normálisat. Vagy Decathlonban egy Rockrider ST540-et, azon legalább normálisabb XCR villa van és 2x9-es váltórendszer, nem ilyen elavult 3x7, mint ezeken.
2023. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van,ilyen árkategóriában a te igényeidhez teljesen jó a rockrider,és nem is kockázatos,nem úgy mint használtat venni 0 tapasztalattal
2023. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vegyél egy jobb állapotú használtat.

Ezeket a Romet-eket kerülni kell.

2023. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát. Néztem én is a decathlonos bicikliket csak mint írtam én mindenképpen szép kártyáról szeretnék venni valamit főleg hogy most hónap végéig ha nem költöm el az x-ig beérkezett összeget akkor -20% levonnak. Most még a levonás is jön meg még gyűjteni is kéne aztán el is megy a jó kis nyári szezon.


Néztem egy másik biciklit ami neuzer courier( [link] 'fitness' de találtam youtubeon két magyar srácot akik egy gravel kerékpárt csináltak belőle és részletesen le is írták hogy miket szereltek fel rá( [link] Szerintetek ez mennyire életképes? Van egy volt munkatársam aki össze is rakná nekem ezért az a része nem gond. A cserélendő alkatrészek:

-Stucni: [link] ezt nem lehet már kapni nem tudom, hogy mivel lehetne helyettesíteni


-Kormány: [link]


-Bandázs: [link]


-Felni: [link]


-Váltó: [link]


-Középrész: [link]


-Hajtómű: [link]


-Tányér: [link]


-Sor: [link]


-Lánc: [link]


-Első agy: [link]


-Hátsó agy: [link]


-Fékek: [link]



Nekem az a lényeg, hogy a kerékpár alkalmas legyen enyhe terepre és aszfaltra is ezért cross trekking vagy gravel(ezek elég drágák) lenne jó. Ha ismertek valami jó alapot amit kicsit át kéne építeni az is jó. Vagy valami cross trekking.

2023. máj. 11. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A munkatársad ingyen rakja össze? Kereket is tud fűzni? Amiket itt felsoroltál, azoknak az összeépítése egy szervizben kb. 80ezer Ft. De lehet, hogy alábecsültem. És akkor még mindig csak canti féked lesz és merev alu villád, amivel terepen menni kb. kínzás kategória.
2023. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy a fiainak is ő rakott össze egy országúti biciklit meg egy montit is. De ha ez tényleg nem praktikus akkor mindegy. Ezt a kettőt néztem még,nem tudom hogy mennyire használhatóak.


1. [link]



2. [link]

2023. máj. 12. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!