Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Százhalombattai országúutisok!...

Százhalombattai országúutisok! Ti merre bringáztok jelenleg?

Figyelt kérdés

Milyen jó útvonalakat tudtok, ami ASZFALT??


Eddig leggyakrabban Tököl felé indultam el, viszont a komp határozatlan ideig nem közlekedik. Tehát egyedül a 6-os úton lehet menni Érdnek, ami napi szinten unalmas.


Még az sem opció hogy Ercsiből kompozunk a Csepel-szigetre mivel Ercsi felé tiltás van az úton (bár sokkal kisebb a forgalom mint Érd és Batta között, szóval nem értem a logikát de mind1).


Van esetleg valami más útvonal? Valamilyen töltés vagy bármi?


2023. jún. 5. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
balaton, ott bp-balaton között van kerékpárút
2023. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Batta ilyen szempontból nagyon szopó hely. Én Ercsiben egy fokkal jobb helyzetben vagyok, meg én szerencsére nem vagyok aszfalthoz kötve.

Ami így eszembe jut, az Tárnok, Pusztazámor, Sóskút, ami szerintem egész kellemes környék, és nem túl nagy kör.

Esetleg a 7-esen elmész Martonvásárig, majd onnan Tordasig, onnan el tudsz indulni bármelyik irányba a BuBán. Lehet fikázni, de a környéken élőknek elég sok útvonal lehetőség adódott így. Én nagyon örülök ennek a nyomvonalnak. Ha hosszabb útvonal is belefér, le tudsz menni a Velencei-tóra, vagy akár a Balatonra. Másik irányba Biatorbágyról esetleg tudsz tenni egy kört, ha Törökbálint, Diósd felé mész vissza. Vagy Etyekről legurulsz Alcsútra, és a Váli-völgyben visszajössz, majd Kajászóról vissza Tordasra.

Biatorbágyról el tudsz menni Bicske felé is, egész Tardosig. Ezt mondjuk akár Sóskút felé indulva is megteheted, de emlékeim szerint arra azért nagy a forgalom.

Ha van autód, azt javaslom, hogy szerezz be rá egy bringaszállítót, és máris sokkal több lehetőséged lesz. Ha nincs, talán a vonatozás is megér egy próbát.

2023. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak zsákfalukba!
2023. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ahogy #2 írja, ha megteszed Érdig a rövidke utat, utána kinyílik a világ: mehetsz a 7-esen, a 22. kerbe, Budaörsre stb. csak a képzelet szab határt a lehetőségeknek.


2. Ennél is jobb szerintem, ha telibe sz☹️r🙃d a tiltást a régi 6-oson és mész Ercsi, Adony, sőt Dunaújváros felé. A 6-os főútnál kiválóbb outis edzőpályát alig tudok elképzelni: széles, kiváló minőségű, csekély forgalmú, gyönyörű tájak szegélyezik.


3. Ha van kocsid és tudod vele cipelni a kerékpárod, bárhová eljuthatsz rövid időn belül.


4. A vonat is remek opció lehet időnként. A battán áthaladó vonal szerencsére nem túl felkapott a dögunalmas ízlésű pesti ficsúrok körében, itt nincs az, hogy verekedni kell a bringás helyekért, mint Győr vagy a Dunakanyar felé. Tolnába eljutsz átszállás nélkül, ott igazán kellemes tekerni.

2023. jún. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!