Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vett már valaki külföldről...

MGéza kérdése:

Vett már valaki külföldről kerékpáros nadrágot?

Figyelt kérdés

A hazai kínálat ára a csillagos égben van ahogy elnézem, olcsó szivacsos decathlonos nadrágokból elegem van. Ha igen milyet? Ebay, ilyen helyeken elérhető gél padot ígérő cuccok mennyire váltak be, ilyen Wosawe, FDX meg egyéb, itthon nonamenak minősülő cuccok?

Ha van link akkor azt szabadna kérnem hogy konkrétan melyik cuccot vetted?



2023. jún. 14. 08:25
 1/4 anonim válasza:

Én a Lidlben vettem kint egy tízesért, de jó, kellemesen feszül a combomra, ám nem szorít, térdig ér és nem izzadok bele, az ülepe meg pont annyira van kipárnázva, amennyire kell.

A dzseki az majdnem húsz Euró volt, de az is príma, a belső párát kiengedi, de kívülről zárt, csúcstechnológiás cucc fillérekért. Hosszú ujjú, elegáns és fekete mindkettő.

Drágább szart nem érdemes venni, ez is tökéletes.

2023. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90-ben vettem Olaszországban.
2023. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Decathlonban van zselés is ha az a gondod, hogy szivacsosat nem akarsz. De még ha a Decathlonban nem is akarsz vásárolni, miért kell külföldről? Milyen nadrág van, amit Magyarországon nem tudsz megvásárolni egyik kerékpáros boltban se, csak külföldön és ezért képes vagy még a szállítási költséget is kifizetni meg megkockáztatni, hogy ha nem jó a méret vagy csak nem tetszik, akkor saját költségeden küldheted vissza?
2023. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hazai aldis tökéletes, vettem is belőle kettőt, hogy kitartson :)
2023. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!