Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros sisakot szoktad...

Kerékpáros sisakot szoktad hordani kerékpározásnál?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 17:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt csak sakkozáskor szoktam hordani!
2023. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Igen, minden alkalommal, rövid távra is. Mindenkinek erősen ajánlom. Sajnos van ismeretségi körben olyan, aki anélkül esett, és valószínűleg soha nem épül fel.
2023. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én olyat ismerek aki egyszerűen oldalra borult a biciklivel sisak nélkül, neki agyrázkódása lett, egész jól megúszta. Ha mondjuk egy téglára esett volna a feje ott hal meg.
2023. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint kocsiban a biztonsági öv: szarul érezném magam nélküle.
2023. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
30%
Nem, nincs is.
2023. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%

Aha hordom. De ismetek olyat aki sisakban esett és úgy is kétséges volt,hogy fog e valaha járni...


Lehet,hogy rosszúl hangzik de létezik olyan,hogy jobban jár ha meghal.

Mit ér az élet ha paradicsommá válsz?

2023. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
31%
Kb. 50 évig elvoltam nélküle, most meg már mindegy, mert előbb-utóbb úgyis elpatkolok. Voltam már párszor közel ehhez, de annak semmi köze nem volt a sisak nélküli kerékpározáshoz vagy lovagláshoz. Amúgy öngyilkos hajlamú vagyok, de valahogy az eséseket mindig megúsztam sérülések nélkül.
2023. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Voltak brutál eséseim nélküle, fiatalon bmx, és dirt szakágban, de a legdurvább esésem egy egyszerű városi tekerés, lejtőn lefelé, kivágott elém egy rendőr én pedig kb 40es tempóval nekizúgtam fejjel előre egy betonkerítésnek…

Mégsem ez az oka, hogy már hordok bukót, egy kapuban egy kifeszített acélrúd a kapu felett, ami azta céltszolgálta, hogy személyautónál nagyobb dolog ne tudjon bemenni, én kiállva a bringán pont akkora voltam, hogy a fejem búbját bevágtam,mert nem láttam a rzdat a naptól… 4 órát feküdtem a napon az elhagyatott ipartelepen 40fokban mire magamhoztértem. Azóta hordok sisakot.

2023. máj. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Hellmano ***** válasza:
40%
Én sem hordtam soha, pedig nagy bicajos vagyok. Estem jó párszor a 45 évem alatt nagyokat is, de horzsolásokon kívül nem lett baj. Pedig volt lejtőn lefelé defektem, amit alig fogtam meg vagy olyan, hogy gyerekkoromban szintén lejtőn lefelé szétnyílt a felni stb. Nem hordom és amíg nem kötelező nem is fogom hordani. Aki hordja én nem ítélem el érte és aki nem azt se szólja le senki :) Egyébként egy rosszul felvett bukó néha nagyobb bajt is okozhat, mintha nem lett volna a fejeden semmi. (motorozok is , tehát nem vagyok sisak ellenes, mert ott kötelező, de nekem a bicajozás sisakban nem ugyanaz...).
2023. máj. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%

@6: Ismerős sajnos pont a sisak hiánya miatt lett "paradicsom". Ha lett volna rajta, valószínűleg megússza egy agyrázkódással.


Szerintem sisak nélkül tekerni tényleg akkora butaság, mint öv nélkül vezetni, vagy talán még nagyobb. Egy jó sisak pehelykönnyű, kényelmes és jól szellőzik. Gyakorlatilag észre sem veszem, hogy rajtam van.

Én már nem vagyok hajlandó senkivel tekerni, akin nincs sisak.

2023. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!