Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyibe kerülhet egy 40...

Mennyibe kerülhet egy 40 éves, szinte gyári állapotú Csepel női kerékpár?

Figyelt kérdés

28 1/2

Kb. 40 km, ha lehet benne.

Végig zárt, félhomályos helyen volt tárolva. Ennek ellenére a gumik tönkrementek, de más hiba nincs.

El szeretném adni, ám fogalmam sincs, mi lehet egy reális ár, amire azért könnyen jön vevő. (Közepes város.) A neten csak erősen használtakat találtam, ezekhez nem tudom mérni.


2023. jún. 14. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy "Csepel kerékpár" ugyanúgy nem jelent semmit, mint, hogy "Suzuki autó".

Természetesen csak használtakat találsz, mivel új 40 éves kerékpárok már nincsenek, ezért csak azokhoz tudod hasonlítani.

Hasraütéssel, látatlanban, annyi alapján, hogy "Csepel kerékpár", pártízezer Ft-ot mondanék. 20 és 50ezer Ft között.

2023. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Márpedig nem tudsz mást tenni mint a használtakhoz viszonyítani, és akkor annál valamivel drágábban adhatod mivel újszerű. De nem sokkal... Mert attól hogy csak állt, még valószínűleg ugyanúgy kell neki egy nagy karbantartás, a gumicsere sem olcsó.

Így hogy a típusást sem, meg semmit sem lehet tudni róla, valóban nem lehe árat mondani. Én azt modnom hogy nagyon-nagyon max 80, ha tényleg gyönyörű állapotban van. De lehet hogy reálisabb amit első írt.

2023. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Bicikliárakban nem vagyok otthon. Az nyilvánvaló, hogy az állapot befolyásolja az árat, csak azt nem tudom, mennyire. Azt se tudom, van-e esetleg valami retróértéke, ami pluszban emel az áron egy más, fiatalabb használt kerékpárhoz képest.

Egyébként megnéztem, Sellő típusú.

2023. jún. 16. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!