Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Reális, hogy XS méretezésű...

Reális, hogy XS méretezésű biciklit ajánl a kalkulátor?

Figyelt kérdés

A kalulátorához be kell írni a “inner leg length”-et meg a magasságot.


Én 172 centi vagyok és 79 cm az inner leg length.


Bicikli méretekben van az XS, S, M, L, XL, illetve 2XL.


Nekem ezzel a magassággal reális, hogy a legkisebbet ajánlja?


Mármint tudom, hogy nem vagyok magas, sőt, átlag alatti vagyok.

De azért sok alacsonyabb ember is van, mint én…



2023. jún. 20. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10!


Tudod, az a baj a bikefittinggel, hogy az sem szentírás, amit ott kapsz. Egy jó boltban kb. ugyanúgy fogják beállítani a bringádat.

Ha 0 tapasztalatod van és elversz egy rakat pénz bikefittingre, akkor az kidobott pénz, mert 1-1 mm is sokat jelent a stoplinál, nyereg magasságnál.

Eleve nincs értelme taposó pedálra bringát beállítani, mert sosem lehet tudni, hogy tényleg ott fogod-e nyomni a pedált.

2023. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 MGéza ***** válasza:
Valami nagyon félrecsúszott abban a kalkulátorban. Nekem pl 167/76cm magassághoz egy másik(testbike) S/M méretet ajánl. Szóval neked inkább M való, vagy 46-51cm magas váz, colban most nem írom le, oszd el 2,5-el ha abban van megadva a méret.
2023. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!