Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdo birngas vagyok ill....

Kezdo birngas vagyok ill. leszek amint sikerult kivalasztani a megfelelo bringat. MTB-ben gondolkodom es a vaznagysag kivalasztasanal tartok.184cm magas vagyok, az online vazmeret kalkulator szerint 19-21" a nekem valo. Melyik vazmeretet ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Fokent terepeznek, neha aszfalt.

Koszonom a segitseget



2019. ápr. 26. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel lehet állítani a nyerget és a kormányt is, az a 2 coll nem annyira mérvadó. Menj el egy (vagy több) bicklis boltba és próbálj ki egy párat. Csak ülj rá, nézd meg, mit hogy érsz el. Nem kötelező az elsőt megvenni rögtön.
2019. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kormány általában alkatrészcserével állítható. MTB-n nincs állítható stucni. Adott típusnál kell nézni a gyártó ajánlását, és érdemes kipróbálni, ha van lehetőség. Most lesz Mozgásvilág tesztnap, kiváló lehetőség, ha nem vagy messze Bp.-től.
2019. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!