Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Decathlonból ha rendelek...

Decathlonból ha rendelek biciklit telejsen összeszerelve küldik vagy nekem kell?

Figyelt kérdés
2023. júl. 6. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha áruházba rendeled, akkor elvileg beüzemelik neked menetkészre.
2023. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Házhozszállítás után neked kell beüzemelni.Pedált rárakni kormányt beállítani stb
2023. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Inkább menj el személyesen és ott összerakják neked egyből jól a kiválasztott kerékpárt! Én is személyesen mentem bringát venni!
2023. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bary56 válasza:
48%
Ott még nem vettem, de pl. a TESCO-ban össze van szerelve nagyjából. Viszont semmi nincs beállítva, a garancia is úgy működik, hogy el kell vinni egy kerékpárszerelőhöz, pénzért beállítja a váltót, stb és lebélyegzi a garanciapapírt.
2023. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MolotovPunk ***** válasza:
Tescoban nem vennék biciklit az is biztos. Ott kínai gagyi kerékpárt árulnak főleg!
2023. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MolotovPunk ***** válasza:
Rendes használható kerékpárt Decathlonban, vagy kerékpár boltban tudsz venni!
2023. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régebben vettünk gyerekeknek neten kerékpárt szakboltból. Ott is úgy, volt, mint 4-es írta. Akkor volt érvényes a garancia, ha hivatalos kerékpárszervíz üzemeli be. Nagy lapos dobozban érkezett (eredeti gyári csomagolás), a kormány el van fordítva, a pedálok nincsenek felszerelve. Mi rendeltünk sárvédőket, lámpaszettet, küllő macskaszemet, melyek a dobozban voltak egy kisebb csomagban. A szerelő összerakta, beállította, lepecsételte a garanciát.

Legutóbb 2 éve cseréltük le mind a négyünk kerékpárjait. A kamasz csemeték megkapták életük első felnőtt bicaját, mi pedig újakat a 20 évesek helyett. KTM volt nekünk eddig is, most mindenkinek az lett. Az együtt vásárlás miatt komoly kedvezményt kaptunk! Ezeket ingyen beállították és felszereltek minden kiegészítőt, amit vettünk. Nagy az autók, kerékpártartó is van, hazatudtuk hozni, ám felajánlották az ingyenes szállítást is, csupán, mi nem éltünk vele.

2023. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok. Az még hozzátenném (nejem megjegyzése, tanácsa), azért is érdemes kerékpár személyesen vásárolni, mert aki nem szaki vagy mániákus bicajos, az nincs tisztában a méretekkel. Nem mindegy a vázméret, a kerékméret, a gumi fajtája, de még a kormány mérete, formája sem, ahogy az ülés kialakítása sem. Nem lehet bármilyen kiegészítőt felszerelni rá, mivel nincs ezekre szabvány, ahány kerékpár, annyi féle méretű cucc kell.

Jó kerékpárbolt, márkabolt, amely szervízzel is rendelkezik hajlandó állítgatni, cserélni az alkatrészeket, amíg meg nem találod a megfelelő kerékpárt és alkatrészeket. (nyereg, kormány, kormány markolat, pedál, világítás, sárvédő, kosár, táska, kulacstartó, stb....)

2023. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!