Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Így is leszervizelik a kerékpárt?

Így is leszervizelik a kerékpárt?

Figyelt kérdés
Külföldi webshopban vásároltam egy cross trekkinget és ők beüzemelték teljesen úgy szállították ki,viszont az email ben írák hogy 100-150 km után el kell vinni a legközelebbi szervízbe ellenőrzésre,de amit adtak garanciális füzetet az nem magyar hanem szlovák,így is leszervizelik ithhon?
2023. júl. 13. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem ha egy tőlük független szervizbe viszed, akkor nem ingyen lesz, de nyilván megcsinálják
2023. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megcsinálják, de nem ingyen.
2023. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze. De ahogy írták nem lesz igyen. De nem kell bexarni nem egy nagy valami lesz. Csavararok meghúzasa,egy kis állitás itt-ott.

Nem nagy cucc.

2023. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem ingyenes bár a mai világban semmi sem az
2023. júl. 13. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát épp lehetne. Ez pont lehetne vevő csalogató.
2023. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne szervizetnék le? :D
2023. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5. Mi abban a vevőcsalogató, hogy egy máshol megvásárolt kerékpárt ingyen szervizelnek? Miért vásárolna legközelebb ott kerékpárt, ha ugyanúgy ingyenesen megcsinálják a máshol vettet?

Pont az a vevőcsalogató, hogy "legközelebb itt vásárolj és nem kell majd fizetned a garanciális szervizért".

2023. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!