Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha veszek egy retro országúti...

Ha veszek egy retro országúti kerékpárt,20-30 ezer forintért, leszervizeltetem, új gumik, bandáz akkor kezdetnek megteszi pá évig eg hobbi sportolónak, heti kétszer egy óra tekerésre?

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megteszi. Attól, hogy "retro", ha rendben van múszakilag, még simán használhatod.
2019. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azért arra számits,hogy az a 20-30 lehet bőven több.
2019. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van annyiért régi bringa.
2019. szept. 16. 23:46
 4/18 anonim ***** válasza:

20-30 az a favorit meg csepel maraton szint. Azok azért nem valami jók.


Kicsit szánj rá többet, 50-60 körül kapni már olyan bringát ami normális csőből van és érdemes akár a később tuningolgatni.

2019. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 szlory ***** válasza:

Kedves kérdező, 20-30 ezerért ritkán találsz rendes alapot, tartok tőle, hogy te nem veszed észre, hogy mit akar elkótyavetyélni az eladó. A fentebb említett 50-60 ezres kaliberben már belefér, hogy értelmes eladótól értelmes árut kapjál (persze átverés, tévedés nem kizárt itt sem).


És tudd, hogy a legtöbb 20-30ért látott "retró(s)" gép akkora gyatra hulladék, hogy a hirdetés olvasására pazarolt időt is sajnálni kell tőle. Képzeld el úgy, hogy azok ott a 30 évvel ezelőtti legolcsóbb borzalmak, mondjuk mint a Praktikeres bicaj 70ért, napjainkban. Csak élt 30 évet, még borzasztóbbá vált. :D


Viszont, kérdésed másik felére: ha megtalálod a régiségek között a tutit, akkor egy jó kerékszettel, új bandázzsal, új váltóval (a vázváltót szerintem te felejtsd el, az perverzeknek való vagy csont igénytelennek - én is előbbi vagyok). Ha igazán mázlis vagy, akkor azt mondanám, 50-70 között találhatsz régiséget, jól felszerelve, amire egy nagygenerál (15e Ft alatt, bandázzsal együtt) és 2 új gumi (másik 15e alatti) összetehetsz egy olyan országútit, amivel hobbi sportolóként akár sok-sok évig boldogan meglehetsz.

2019. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 szlory ***** válasza:
Na itt egy finomság, amit kb. csak át kell nézni és pazar. Zullo-ból mondjuk nem várható, hogy nagyon alkudozni lehet, de nem is feltétlenül kell, legalábbis ha nem találsz rá okot (hibát): [link]
2019. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én valami ilyesmire gondoltam.

[link]

2019. szept. 17. 11:54
 8/18 anonim ***** válasza:

Annyiért guruló hulladékot kapsz.

Ha megvan a tuti az is rejthet magában olyan hibákat amik 1-2hónap után bukkanak elő vagy azonnal csak a tulja sem tud róla mert ő csak tekeri.

Tegyük fel váz,villa: ok.

De a váltó? Lánc? Sor?

A kerekek?

Ezek mind olyan hibákat tár6nak az értő szeme elé amik javitása sulyos öszeggekbe kerülhet.

A kerék a legjellemzőbb ha nincs rajta kopás jelző csík (30 éve biztosan nem volt)akkor csak remélheted,hogy jóbb esetben otthon/kúton robban szét és nem alattad.

Racsni halál:vicces haza tolni a lovat egy bizonyos távon belül.


Nagyon szép a terv de rengeteg keresést/utána járást igényel.

És az új gumi,bandázs csak a jéghegy csúcsa.


Drágább és fiatal gépet nézz azzal kevesebb a szopás...az elején.

2019. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor veszek újat.
2019. szept. 17. 12:02
 10/18 Wadmalac ***** válasza:

Aztán újra mennyit szánsz? Mert egy olyan, mint a belinkelt 105-ös Zullo színvonalra újonnan minimum 250 ruppó.

Amúgy ez irreálisan olcsó, fogadni mernék, hogy rég el is van adva.


Ne.

Tényleg szánj rá kicsit többet a használtra, tökéletesen ki fog szolgálni.

2019. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!