Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol van Magyarországon vagy...

Hol van Magyarországon vagy Szlovákiában legalább 70 km egybefüggő, normális kerékpárút?

Figyelt kérdés
Amiről így hirtelen tudok, az a Budapest-Balaton és a Budapest-Szob, ezek vannak (többé-kevésbé) normálisan megcsinálva.

2023. júl. 17. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Esztergom-Pozsony, Balaton-kör, Baja-Szeged-Gyula.
2023. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Tisza-tó körül és a Velencei-tó körül, meg Budapest-Szentendre (oda-vissza nem olyan kevés). Ja meg a Velencei-tó csak a BuBa-val együtt hosszabb valamelyest.


Én is keveslem. :(

2023. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tiszato, balaton
2023. júl. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Alex Fly ***** válasza:
@2: a Velenceigtó körül pont nem. Egyrészt az egész kör csak 30 km ;és annak is a nagyrésze kisforgalmú út illetve gykpút vagy éppen a strand kellős közepén vezet -ami elég messze áll a normális kerékpárúttól. Olyat csak Agárd és Dinnyés között illetve Pákozd után a KEMPP-ig találsz -de azok minősége is hagy maga után kívánnivalót...
2023. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Alex Fly


Én pedig kétszer megtettem ezt az utat és a tömegnyomor volt csak a problémám. Mondjuk az is egy kellemetlen probléma

2023. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Alex Fly ***** válasza:
@5: én pedig jóval többször... Évente átlag 8-10 alkalommal biztos elugrok arra. Nekem nem a tömeggel szokott problémám lenni -mondjuk előrelátó módon nem hétvégén szoktam tókört menni, hétköznap tűrhető. Számomra a legnagyobb probléma Pákozd...
2023. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem azért kellene egy szabadnap ahhoz, hogy levonatozzak, körbetekerjem és visszavonatozzak. ;)


A 11-es út "melletti" út még rosszabb, pedig az is EuroVelo6.

2023. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Alex Fly ***** válasza:
@7: na jó, én eltekerek, körbetekerem, aztán hazatekerek. Összesen kb. 80 km.
2023. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A Duna töltésén végig.
2023. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igazából a Duna töltésén nem kerékpárút van, hanem a vízügy által használt út, amelyre rá vannak engedve a biciklisek és ott megy az EuroVelo 6 is. Én 2 hete elmentem a déli határig, az az igazság, hogy egy idő után rendkívül monoton, mert ugyanazt látod végig, árnyék az nincs és az út nagyobbik részén nem látod a Dunát sem.
2023. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!