Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért van kevés biciklis csaj?

Miért van kevés biciklis csaj?

Figyelt kérdés
Rendszeresen megyek mostanában biciklizni,és megfigyeltem hogy nagyon kevés kerékpáros nő van az utcán. Pár éve még több biciklis csajt láttam így nyáron. Ez miért van?

2023. júl. 17. 22:26
A kérdező szavazást indított:
Igen, kevés nő biciklizik
Lusták a csajok ilyen melegben tekerni
Utálnak biciklizni
Nem, sok nő biciklizik
24 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egyre több lány bringázik, én úgy látom. Igen, a fiúk mindig is többen voltak, de azért lány is sok van már.
2023. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 MadSeal ***** válasza:
80%
Általánosan kevésbé jellemző a nőkre, hogy individuális sportot űznének, viszont csoportos órákon (amik nem túl agresszívek) sokkal több nő van, mint férfi (pl. spinning, zumba, super-jump egyéb aerobik csoportos edzés). Nyilván ez általánosítás, nem mindenkire igaz, de a nagy átlagra igen.
2023. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Én 25 fok felett ki nem teszem a lábam - cserébe 10 fokban meg igen. Hőségben menjen akinek két anyja van. 😀
2023. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3 Te amúgy lány vagy?
2023. júl. 17. 23:15
 5/22 anonim ***** válasza:
31%
Azért mert kényelmes, lusta picsák.
2023. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Itt van sok. Általában izomapu teker elöl, husianyu utána (nehogy elvigye valami kóró az aput), hátul meg a szerencsétlen kölkök próbálnak úgy menni, hogy a lógó nyelvük ne akadjon bele a küllőbe.
2023. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
5 megszólalt az incel, aki már halálra edzette a jobb karját.
2023. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok. Tavaly olyan 6000 km-t tekertem le, télen-nyáron nyomom, van 3 bringám.

Sokan vagyunk lányok, de jóval kevesebben mint fiúk. Közlekedésre még használja elég sok csaj, de komolyabban nagyon kevés. Pedig szerintem nincs jobb sport, szóval nem értem az okát. :/

Viszont úgy látom hogy évről évre egyre többen vagyunk, főleg a városban, nem látok visszaesést. :)

2023. júl. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%
Ha sok csajjal akarsz találkozni, akkor ne biciklizz, hanem fuss. A futók között jóval több a lány, mint a fiú.
2023. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Én e-rollerrel közlekedem, napi 15km-t oda-vissza munkahelyre, rendszeresen találkozom rolleres, e-rolleres, kerékpáros nőkkel. Nem vettem észre, hogy kevesebb nő lenne, mint férfi, de az tény, hogy Budapest egyes régióiban többen, máshol pedig kevesebben vannak úgy általában kerékpárosok. Az egyre jobban kiépített kerékpárutaknak köszönhetően, mostanság egyre több kerékpárost lehet észrevenni, főleg a Népliget - Kőbányai út és Könyves Kálmán körút környékén. Szerintem még gyalogosnál is többen vannak.
2023. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!