Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Meddig érdenes javitgatni a...

Meddig érdenes javitgatni a gumit?

Figyelt kérdés

Defektete kaptam már megint...

Persze megjavitottam de igazából meddig,hány lyukig érdemes javítani. Mennyi az a lyuk aminél érzelmes búcsút kellene venni tőle?



2023. júl. 31. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mármint a belsőre gondolsz? Én csak befoltozom hogy haza tudjak menni és csere,de ezt is csak akkor ha nincs nálam pótbelső
2023. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Aha. Én nem dobomki egyből.

De nem tudom meddig javitsam mi előtt cserélem.

2lyuk.

3lyuk.

14lyuk.

2023. júl. 31. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Enyémben 6 lyuk van,mindet én tömtem be. Utolsó defekt 1 éve volt,azóta semmi bár nekem dupla belső van.
2023. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 7 vagy 8 folt van az egyik belsőmön. De már megint van valami gondja, mert 4-5 naponta fújni kell. Nem tudom mikor fogom elengedni. :D

Ha sokszor kapsz defektet, akkor lehet gyanakodni a külső gumira is! Lehet abban van valami szál elszakadva és az szúrja ki a belsőt.

2023. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Defektmentes külső
2023. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sem kidobom,általában láncvillavédő lesz belőlük

De előbb-utóbb leereszt,vagy elenged a folt

2023. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire öreg a gumi, ha több éves a gumi és van már rajta jó pár folt, akkor azt hagyni kell, mert elöregszik a gumi is és nem érdemes foltozni. Bár én eddig kivétel nélkül, mindig a hátsó keréken kaptam defektet és az első kerékben, még a gyári belső van, amit 2014-ben vettem a bicóval és semmi elöregedés nem volt, még tapasztalható a belső gumin, mert pont múltkor szedtem szét. Viszont a hátsón nekem is volt olyan, amin már 5 folt volt :D Én is ragasztgatni szoktam, mert ugye olcsóbb és soha nem volt baj a ragasztással, mindig máshol lyukadt ki, szóval ezek a foltok elég megbízható dolgok, ha beragasztod ott tuti nem lesz probléma a folt miatt, max. ha megint pont oda furódik be valami tüske vagy üvegszilánk.
2023. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha tisztességgel megragasztod, felnyalhatsz rá akármennyit. Aztán, mikor ezt elunod, használhatsz defektvédő folyadékot.
2023. aug. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg szép kerek a felfújt külső és nem üt, nem döcög, fótozgasd csak. Senki nem fogja látni.
2023. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!