Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen paraméterekkel keressek...

Saavedro kérdése:

Milyen paraméterekkel keressek kerékpárt, ha...?

Figyelt kérdés

- leginkább városon belül közlekednék, néha városok közt


– kis tömegű vázat keresek


– emelkedőkön nehezen tekerek


– kb. 300.000 körül szánnék rá


– használt is szóba jön


– NEM sportolásra használnám


2023. aug. 3. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alumínium, trekking/városi megbízható használt és 10 évnél mindenképp fiatalabb
2023. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt tudom de pl. milyen márkát, milyen kerekekkel, milyen kialakítás, váltó, hajtásrendszer stb. ilyenek érdekelnének. Konkrét kerékpár is jöhet.
2023. aug. 3. 20:43
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Márka szerintem nem kifejezetten mérvadó mert az alkatrészei szinte ugyan azok lesznek csak picit más a váz formája és más van ráírva. Persze ha minőségi pl német vagy olasz márkáról beszélünk márpedig ennyi pénzből azért már ilyen márkák vannak. 26 os kerék csak városba szerintem a legjobb 29 már kicsit nagy talán lehet egy 27,5 a tökéletes átmenet.Shimano hajtás legyen vagy akár Sram de az ilyen területen nem gyakori, egy 2x9-10-11 körüli kifosztás lenne szerintem tökéletes, ha patkázol meg macskakő meg ilyenek egy kissebb teleszkóp nem ártana de nem létszükséglet
2023. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez nagyon gagyi?

2023. aug. 4. 09:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gagyi, de milyen magas vagy? Ez csak egy méretben, a legnagyobban elérhető. Mondjuk én értelmét nem látom 26"-os kerekekkel kerékpárt venni - hacsak nem nagyon alacsony valaki.
2023. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Cross kerékpár.

Pl.: egy ilyen:

[link]

2023. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A fenti Kellyshez hasonló teleszkópos biciklire nincs szükséged ha viszonylag könnyű vázat keresel, aszfalton (városban és városok között) használnád és felfelé nehezen tekersz.
2023. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
182 cm vagyok. Ma ráültem és az ülésmagasságtól eltekintve minden fasza volt.
2023. aug. 4. 18:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg is van az óhajtott bicikli.
2023. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az lenne a kérdésem, hogy milyen kellékek lehetnek hasznosak a kerékpárhoz? Ezeket rakattam félre:


– első/hátsó lámpa

– csomagtartó

– hátizsák

– lakat

2023. aug. 4. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!