Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van olyan csomagtarto, amit...

Gina424 kérdése:

Van olyan csomagtarto, amit carbon vazas bicora fel lehet tenni? Es kitamaszto?

Figyelt kérdés
Carbon vazas bicot akarunk venni, de mindenkitol csak azt hallom, nem lehet ra kitamasztot escsomagtartot tenni. A neten meg nem talalok ezzel kapcsolatban semmit.

2023. aug. 20. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Az elso kerdes, hogy miert akarsz karbonvazas bringat? Kifejezetten profi-felprofi felhasznalasra van tervezve, konnyen serul, napi munkabajaros hasznalatra meg csomagokat cipelni alkalmatlan.


Letezik specko kitamaszto, altalaban a hatso tengelyre kell rogziteni mert mashova ugye bem lehet. A csomatartot, na azt felejtsd el.

2023. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A karbon váznak az egyik lényege hogy könnyű. Miért akarna arra bárki kitámasztót vagy csomagtartót tenni? Akkor minek karbon váz?
2023. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Karbon vázas és karbon vázas bringa közt is annyi a különbség, mint égen a csillag, pontosits kérlek
2023. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 MGéza ***** válasza:
#2: Például én most tervezek KTM Chronost venni ami konkrétan cross-trekking és karbon... Már láttam olyat aki csomagtartóval árulja, de létezik karbonvázas gravel is, ott is elég hasznos tud lenni.
2023. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 MGéza ***** válasza:

Szóval kérdező, a kérdésre válaszolva: Létezik többféle csomagtartó típus, nem mindegyik kell a vázpapucshoz rögzíteni és is mindegyiknek kell csomagtartó rögzítési szem hogy legyen a bringádon. Létezik kisebb teherbírású, úgymond nyeregcsőre rögzíthető csomagtartó, amelynek a hátsó villán van felfogatási pontja vagy az sincs, olyan mehet rá minden további nélkül. Például van ilyen:

[link]

Vagy:

[link]

2023. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 MGéza ***** válasza:
*És nem is kell mindegyiknek hogy rögzítő szem legyen a bringádon. Pontosítva.
2023. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért nem csak a profiknak jó a karbon bringa. Ha valaki könnyű és kényelmes bicót szeretne, és megteheti, akkor miért ne?

Nekem az outim karbon, de az jogos, hogy eszembe sem jutna ilyen plusz sallangokat rakni rá. Épp az a lényege hogy könnyű, a sok kis hülyeség elvenné ezt. Kényelmes teherhordónak van egy acélvázas trekking, na azon minden is van. :)

2023. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De milyen bringát akarsz venni? Outi, gravel, monti, trekking?
2023. aug. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Jelenleg egy Kross Trekking bicóm van. Már régóta panaszkodtam a férjemnek, hogy túl nehéz, könnyebb bringát szeretnék. Ő mindig mondta, hogy ugyan, legalább erősödök. Na most elmentek a barátjával egy nap alatt körbetekerni a Balatont, úgy, hogy az ő bringája az első kilométeren lerobbant. Az enyémmel kellett mennie. Na úgy jött vissza, hogy tényleg túl nehéz a bicóm. Ezek után lemértem, és 20 kg a jelenlegi biciklim. Szóval nem biztos, hogy kell az a carbon váz, egész egyszerűen csak jó lenne találni egy biciklit 8 kg körül. Trekking, amin egyenesen lehet ülni...
2023. szept. 6. 19:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem a karbon outim 8 kiló. Trekkinget ha olyan 12 kiló körül találsz, az már nagyon könnyűnek számít. Főleg csomagtartóval meg mindennel felszerelve.
2023. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!