Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen energiaszeletet javasol...

Milyen energiaszeletet javasoltok?

Figyelt kérdés

Üdv!


Egyelőre rövidebb távoknál (40-60 km) nem éreztem szükségét az energiaszeleteknek viszont hosszabb tekerések esetén hiányát érzem a táplálékbevitelnek, amihez persze nem szeretnék megállni.

Milyen márkától ajánlotok, ami jó minőségű és ételintoleranciában szenvedőkre is gondol? (glutén -és tejmentes)



2023. aug. 26. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valami ital, por kéne.
2023. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sima műzliszeletet szoktam ilyenkor enni. Nem tudom, ezekből milyen létezik gluténmentesben. Arra figyelek, hogy ne csokis legyen, mert az megolvad. Amúgy a szénhidrát a lényeg, az meg megvan mindben. Egy izontóniás italpor vagy pezsgőtabletta még nem árt hosszú távra.

Az energiazselék nekem nem váltak be, meghajtanak.

2023. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100 km-ig nekem elég az iso ital, 100 felett meg úgyis megállok 10-20 percre, az alatt lehet enni valami kaját, ami pótolja a szénhidrátot. Az energiaszeletet meghagyom a versenyzőknek, ők is csak verseny közben eszik, nem véltelenül.
2023. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is csak műzliszeleteket szoktam, meg izotóniás italport, esetleg energia gélt.

Ezek az energiaszeletek általában nagyon tömények, ragadósak, nehéz enni őket.

2023. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Napi szinten ezeket viszitek be, aki mondjuk állandóan hosszabb távra megy?
2023. aug. 26. 15:25
 6/13 anonim ***** válasza:
4 vagyok. Amikor hosszú távot megyek, mindig ezeket "viszem be", igen. De mivel van munkám meg életem, ezért nem tudok napi szinten hosszú távokat bringázni, csak hétvégén. :)
2023. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értelek persze, ezért jó a rugalmas munkaidő :) Köszönöm a válaszaitokat!
2023. aug. 26. 19:57
 8/13 MGéza ***** válasza:

Az a baj hogy elég korlátozott lehetőségeid vannak mint táplálékérzékenynek. Legegyszerűbben választhatsz valami protein szeletet vagy müzlit akár tesco vagy más áruház mentes polcairól, célnak, megállás nélküli energiabevitelnek teljesen megfelelőek. Persze ha jobban bízol a befutott márkákban akkor például a biotech is árul gf/lf energiaszeletet. Persze, ilyen szintű táplálék intolerancia esetén elég korlátozott a választék.

[link]

2023. aug. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megteszi a banán.Azt lehet menet közben is enni.
2023. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9

Csak nagy helyet foglal, összenyomódik, nem jó szállítani.

2023. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!