Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kézi pumpát ajánlotok?

Milyen kézi pumpát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mindig félek, hogy a puszta közepén lesz defektem, néztem a decathlonos kis pumpákat, de a vélemények alapján nem merek venni. Vagy az összes ilyen hordozható pumpa ilyen béna?

2023. aug. 29. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem lidl-s van, azzal kb. 4 atm-ra tudtam felfújni tegnap, a szokásos 6 helyett. Alig vártam, hogy hazaérjek és a rendes pumpával felfújjam.


És amúgy belsőt is szoktál magaddal hordani, ha cserélni kéne? Meg szerszámot? Esetleg kulcsot, hogy a kereket leszereld, ha nem gyorskioldós?

2023. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A minipumpa egy szükségmegoldás, fel lehet fele fújni a kereket, amíg elérsz egy normális pumpáig ahol keményre fújod. Ugyanez igaz a CO2-re is. De ha normális minipumpát akarsz, akkor SKS vagy Topeak. Ezekben nem fogsz csalódni.
2023. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2023. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van. Kiváló. Motorszelephez és prestához is jó.


Az ilyen elektromos vacakokat felejtsd el!

Épp tegnap volt róla kérdés, hogy miért szar: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztar..

A minipumpa egy évben egyszer kell, de akkor nagyon. Az akkus gép biztos, hogy akkor fog lemerülni.

2023. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha a puszta közepén lesz defekted, azon legtöbbször semmilyen pumpa nem fog segíteni. Felfújod, újra leereszt.:(

Töltess Slime-ot a belsőkbe.

2023. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindig van nálam szerszám és pót gumi.

Akkor nem is éri megvenni?

2023. aug. 29. 20:02
 7/14 anonim ***** válasza:

"legtöbbször semmilyen pumpa nem fog segíteni"

Legtöbbször segít! Csak akkor nem segít ha kígyóharapásos defekt lesz és nincs pót belső.

Megéri megvenni. Hiába van nálad pót gumi ha nincs mivel felfújni... a fejed nem fér be a küllők közé, szájjal nem tudod felfújni! Próbáltam!

Vegyél öntapadós foltot!

[link]

tök jó! húzom néhányat a gumin a smirglivel és rányomod a foltot és kész, nem kell vulkanizálni, várni, idegbajoskodni. Ha már úgyis kiveszed, érdemes egy ilyent rányomni mint egy új belsőt elhasználni.

Amúgy volt olyan is hogy 50 km-ről úgy mentem haza hogy lusta voltam gumit szerelni, inkább megálltam 4-5x pumpálni. Egy jó minipumpával sokkal nyugodtabban indul el az ember!

2023. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet, én egy időben hordtam magammal minipumpát, de a sorozatos királydinnyés defekteknél nem mentem vele semmire. :(

Egyébként van itthon két pumpám is, egy mini és egy műhelypumpa-szerűség, de amióta defektgátló van a gumikban (kb. egy éve), azóta nem volt rájuk szükség. (Plusz még a külsőt is lecseréltettem defektvédettre, biztos, ami biztos.:) )

2023. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Aldis kicsi és nagypumpám van, nem egy életre szóló csúcstechnika, de annyit bőven megért.
2023. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as igazad van és a 7-esben annak tudatában válaszoltam, hogy van azért az emberekenek annyi esze hogy eleve defektvédős gumival közlekedik. Nem kerül annyival többe mint amennyit véd. Az ilyen gumi élettartama végéig véd.

A majomtakonnyal töltött gumik pedig 2, max 3 évig jók, mert tönkremegy bennük a ganyé és nem tömíti el a lyukat.

Sokkal jobb választás egy normális védett külső meg egy normális belső és a táskába meg egy mini pumpa és náhny folt.

2023. aug. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!