Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy lábbal lehet biciklit...

Egy lábbal lehet biciklit hajtania, tekerni?

Figyelt kérdés

Most lehet hülyén hangzik. Az egyik térdemre volt egy ficamom pár hete. Terhelhető, de mégsem úgy hajlítható még ahogy kell.


Holnap bekell mennem a bankba, sajnos eléggé messze van és csak kerékpárral megoldható az oda út.


Egy lábbal mennyire lehet hajtani a pedált? A másikat lehet leszerelem, hogy ne legyen útban.



2023. aug. 30. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de ne szedd le a másikat. 360 fokban nem fogod tudni 1 lábbal tekerni, a rossz lábaddal csak segíteni próbáld a másik lábadat, hogy megfelelő poziban legyen a pedál.


Ha gyengén sem tudod tekerni a rossz lábbal akkor viszont elég körülményes.

2023. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valamilyen pedálkötés,akkor fizikailag lehetséges. De nem lesz túl kellemes.
2023. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ne szedd le, mert akkorát fogsz esni mint az ólajtó!

A rossz lábaddal is pedálozz, de erőkifejtés nélkül.

2023. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hosszúhajú ***** válasza:
csak valami pedálhoz rögzített pánttal valóban de szerintem az irtó veszélyes.
2023. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Apa mesélte, hogy mikor letört a pedálja, egy omladozó troli felsővezeték tartó oszlopból kicibált egy betonvasat, és abból eszkábált klipszet magának.


Keress rá, hogy "diy pedal strap", találni fogsz ötletet, amivel elbicegsz a bankig. De ha 10 percnél több, nagyon fogod szívni a fogad.

2023. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Most volt a skót biciklis VB ahol a normál között volt a paralimpiai futam is, vagyesen. Ott láthattál ilyen pedált. Volt akinek fixen oda volt hegesztve, de lent lógott, mert volt lába és volt akinek teljesen leszerelték, mert nem volt bal lába.
2023. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Idő közben sikerült eljutni a bankig, fél úton inkább bicegve, mert elfáradt a jó lábam a tekerésben.


Hazafelé menet pedig egy biciklis futár látta, hogy szenvedek és megengedte, hogy felkapaszkodjak a csomagtartójára. Innen is pacsi ✌️ ha olvasná 😁.

2023. szept. 3. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
jajj de jó! Végülis a rollerüzem működik félseggel is.
2023. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam úgy hogy hosszabb úton az egyik lábamat pihentetem és csak a másikkal hajtom. Aztán csere. De ezt általában folyamatos haladásnál szoktam. Elindulni, alacsony sebességnél manőverezni elég körülményes lenne egy lábbal.
2023. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!