Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jól kinéző bringás sisak?

Jól kinéző bringás sisak?

Figyelt kérdés

Valaki tud olyan sisakot ami jól is néz ki? Amit eddig találtam az sajna elég nehezen beszerezhető, vagy meg sem találom az elérhetőségét/fajtáját.

Tudtok olyat ami rendelhető magyarországon belül és jól is néz ki, 20-30 ezer ft körül?


2023. szept. 5. 11:06
 1/10 MGéza ***** válasza:
100%
Ehhez talán tudnunk kéne hogy mit jelent neked a "jól kinéző"? Forma, szín, mihez akarod használni? MTB, túra, outizás?
2023. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez eléggé szubjektív.
2023. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a Scott ARX Plust tudom ajánlani.
2023. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az Abus Viantor sisakok szerintem szépek, több színben vannak, könnyen beszerezhetőek, 30e kb.
2023. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Linkeld már azt ami neked "jól kinéző" de nem beszerezhető Mo-on.

Annyira szubjektív az egész... Kell-e rá simli? rózsaszínű legyen pillangókkal? Halálfejes fekete? TSZ-szürke?

2023. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy mindenkinek más az ízlése, akkor úgy írom hogy egy olyat keresek ami normálisan néz ki, fekete vagy sötét szín kombináció. Példának okán vettem egy decathlonost, és élőben olyan buta formája van, a hátulja csúcsos az eleje fent pedig búbos, semmilyen szögből nem néz ki sehogy. Tehát olyat keresnék ami követi viszonylag a fej formát és nem kiálló nyulványos idétlen forma. Interneten nehéz így vásárolni, és a környékemen nincs nagyon ilyesmi bolt ahol tudnék személyesen próbálni stb.
2023. szept. 5. 23:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Találtam egy márkát ami nagyon megteszett, de ebből nem találtam csak az egyik fajtáját amit rendelhetek magyarországon vagy euban. Smith a márka, abból csak a persist1-2t találtam meg néhány fajtáját, amit pl videókon látok és nagyon tetszik azoknak a nevét sem találtam meg sajnos, annyira nem elérhető errefelé. Csak hogy Smith márka..
2023. szept. 5. 23:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Országúti biciklizéshez kellene egyébként.
2023. szept. 5. 23:51
 9/10 MGéza ***** válasza:

Outizáshoz én Abust vagy Rudy Projectet vennék. 30k-ig vannak belépő szintű modelljeik, olyan hely is akad ahol élőben megnézheted őket. Szerintem a Rush egy jól kinéző sisak és van fekete is, de hát nem egyforma az ízlésünk nyilván:

[link]

2023. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2023. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!