Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik bringás programot...

Melyik bringás programot választanátok?

Figyelt kérdés

Hétvégén hazautazom családhoz (Szabolcs megye), ott töltöm a szombatot, vasárnapot, hétfőn visszautazom.


Nem tudom, milyen elosztásban bringázzam, az edzésen kívül ugyanis más terveim is akadnak.


Ti melyiket választanátok a kettőből?


Az időjárás elvileg mindkét nap kiváló lesz, az egyéb dolgaimra pedig mindkettő mellett jut elég idő.


2022. szept. 23. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Egyik nap egy 200 km-es táv, másnap semmi.
Mindkét nap egy-egy 100 km-es táv.
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
én biztos nem edzenék. bringázok eleget.
2022. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első egy jó országutival "hamar" megvan. És ha edzésben vagy akkor utána még lesz erőd élni.


De biztosan kell 200?

A tdf-edzés napja amikor "pihennek" akkor mennek 70-80 as távot.

2022. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez erősen egyén függő. Én általában kb. 100-150 km-es távokig élvezem a bringázást, utána már inkább csak az hajt, hogy célbaérjek. Szóval én személy szerint a 2x100-at csinálnám. De ha neked napi 200 km is élvezhető és kényelmes, akkor igazából mindegy.
2022. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazi kerékpáros már tudja, hogy melyik nap fog esni és eszerint alakítja az edzését. :)
2022. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!