Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a Merida...

Mi a véleményetek a Merida Crossway 40-es kerékpárról?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt vettük meg. Még csak tesztelgetem, de így első benyomásra jónak tűnik. Csak azok írjanak véleményt, akik ilyenfajta bringával büszkélkednek! :)

2023. szept. 9. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Alap trekking, alap alkatrészekkel. Munkába, boltba járni pár kilométert megfelelő.
2023. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Nekem a szaküzletben nem ezt mondták! :D
2023. szept. 9. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem, mert el akarták adni neked, ami sikerült is.
2023. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MolotovPunk ***** válasza:
Kinézetre nem rossz amúgy, bár nekem inkább a vastagabb kerekű bringák jönnek be.
2023. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Én most a nyár második felében sok kerékpárboltban voltam, sok biciklit megnéztem, mert újat akartam venni. Az egyik helyen rám is nagyon ezt akarták tukmálni. Nekem annyira nem volt szimpatikus. Kinézetre olyan semmi extra és valóban a komponenseitől én sem voltam elájulva az árához képest. Nagyrészt szerintem itt a márkanevet fizettetik meg. Végül hasonló áron, vagy minimálisan többért más lett a befutó. Utólag sem bántam meg.
2023. szept. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
...meg ha már úgyis megvetted, akkor mindegy, nem?! Ha neked kényelmesnek, jónak tűnik, akkor használd egészséggel! Ha pedig időközben kiderül, hogy valami mégsem a legjobb rajta, alkatrészeket még mindig lehet rajta cserélni. Szóval utólag szerintem kár ezen agyalni.
2023. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!