Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretitek ezeket a tapadós...

Szeretitek ezeket a tapadós nyergeket?

Figyelt kérdés

Előző nyergem bőr borítású volt és megszoktam hogy ha üléspozíciót akarok váltani menet közben, egyszerűen megtehetem. Azaz előrébb-hátrébb tudok csúszni ha akarok.

Az új kerékpáromon gyárilag sincs nagyon gagyi nyereg: Selle royal, ami elvileg nem rossz márka. De a borítása valami tapadós műanyagszerű cucc. Ha ráülök, úgy belecuppan a nadrágom, hogy egy kis testsúly áthelyezéssel nem tudok arrébb csusszanni, meg se mozdulok benne, még erővel sem.

Ez direkt ilyen? Nektek volt már ilyen nyergetek? Miért jó, hogy ilyen? Engem inkább zavar.


2023. szept. 12. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a lényege, hogy ne csúszkálj a nyeregben. Ha odébb akarsz ülni, felemelkedsz és odébbülsz.
2023. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem is idegesített, de gyorsan meg lehet szokni.
2023. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!