Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit lehet tenni, hogy a...

Mit lehet tenni, hogy a gyökerek ne nyúljanak a kikötött biciklimhez?

Figyelt kérdés

Nyilvános tárolóban kikötve állandóan fel van borítva, váltó össze-vissza keresztbe váltva, teleszkóp lelockolva... pedig biztos, hogy nem így hagytam ott.

Miért jó más biciklijén álló helyzetben váltogatni? Nekem eszembe nem jutna.


2023. szept. 13. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Ne hagyd nyilvános tárolóban, mást nem nagyon tudsz tenni.
2023. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Én felcipelem a szobába.
2023. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 MolotovPunk ***** válasza:
40%
Közös tároló a lehető legrosszabb hely, ki tudja milyen suttyók járnak oda be. Haveromnak a bringáját évekkel ezelőtt pont olyan helyről lopták el. Én ezért inkább erkélyen tárolom a kerékpárom.
2023. szept. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Máshol zárd le. Barmok és hüje pitsák ellen (akik mindent összetörnek, széthánynak, sajátjukkal összelakatolnak) nincs más orvosság. Esetleg lehetsz te is jófej és szépen leengeded a szelepjüket... ezt azoknál is érdemes akik soha nem használják, így láthatod, hogy tényleg le se tojják a vackukat, de nem zárnák le úgy, hogy más használni tudja a tárolót.
2023. szept. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem itthon hagyom az utcán. Itt a garázsban van. De egyetemen hol máshol kellene hagynom? Milyen "szobába" cipeljem?
2023. szept. 14. 06:43
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit nem tudsz tenni. Mondjuk nem tudom hogy lehet ez, nálunk sosincs ilyen. Lehet hogy hozzáérnek mikor mondjuk kötik le a sajátjukat, de sose áll keresztbe, meg nem állítgatna el semmit, nincs ilyen gond, pedig jó sokan használják a tárolókat.
2023. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre vesznek fel ilyen értelmi képességűekkel megáldott idiótákat?
2023. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért is járnak sokan elektrollerrel. Azt beviszi magával, de egy brompton is zacskózható.
2023. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet. De nem muszájból járok biciklivel. Két autóm áll a garázsban. Megtehetném, hogy azokkal járjak. De legalább jó időben ennyi mozgás kell, amíg bemegyek, meg délután hazatekerek. Még jól is esik, úgyis egész nap szinte csak ülök. Az hogy állok az elektromos rolleren, számomra semmilyen szempontból nem pozitív.
2023. szept. 14. 19:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert k.cs.g.k...

Mentem múltkor vonattal és elöl a vezérlőkocsiban volt a kerékpáros szakasz, oda ültem be - mert introvertált állat vagyok és gyűlölöm az embereket :D. Nem volt nálam a kerékpárom, de más bicikli volt ott 4-5 db. Volt jobbféle bicaj is, bőven nem libakergető kategória. Megjelent egy fekete gyémánt a két kispurgyéval. Egyik karonülő, másik már járóképes volt. Az mindjárt elkezdte nyomkodni a kerékpárokon amit tudott. Szóltam neki hogy nem kéne. Erre persze én lettem a büdös gyökér. Ilyenek. Nem tudod neki megmagyarázni hogy ne csinálja. Ha szilánkosra töröd a kezérd, akkor gipszes kézzel fogja nyomkodni, nem tanul belőle.

2023. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!