Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit lehet tenni, hogy a...

Mit lehet tenni, hogy a gyökerek ne nyúljanak a kikötött biciklimhez?

Figyelt kérdés

Nyilvános tárolóban kikötve állandóan fel van borítva, váltó össze-vissza keresztbe váltva, teleszkóp lelockolva... pedig biztos, hogy nem így hagytam ott.

Miért jó más biciklijén álló helyzetben váltogatni? Nekem eszembe nem jutna.


2023. szept. 13. 17:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Emiatt sincs gyorszár a bringámon. Hülyegyerek odamegy és kilazítja, rosszab esetben ki is lopja.
2023. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét bringámon kilazították egyszer a gyorszárat... Azóta az egyiket eladtam, a másik "a szobában lakik itt bent"...:)
2023. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12. Fú, az nagyon nagy prosztóság, durván balesetveszélyes, vagy akár életveszélyes... Hihetetlen milyen ócska emberek vannak... Én erre eddig nem is gondoltam hogy tartani kéne ettől, de enetúl tuti ellenőrizni fogom indulás előtt a gyorszárakat.

Én a trekkingemet, mivel marha nehéz és nincs lilft, lent tartom kikötve a lépcsőházban. Kezdetben egy csomószor láttam hogy meg van piszkálva, váltó elállítva, aztán a csúcs az volt mikor leköpték... Mindezt egy 8 lakásos társasházban... Kitettem végül egy cetlit, amiben kissé passziv-agresszívan utaltam arr, hogy biztosan ők sem szereténk ha leköprödné valaki az autójukat, netán kért okozna benne... Ennek 1,5 éve, azóta nem nyúltak hozzá.

A másik két bringám könnyű, azokat felcipelem inkább.

2023. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 MGéza ***** válasza:
Városba ne használj drága bringát. Régi, holland vagy Csepel agyváltós, nem baj ha kicsit kopott, mozgásnak az is jó: Az a lényeg, minél kevesebb baxtatni való akadjon rajta. A drága bringát meg tartod a garázsban, hétvégére extra mozgásnak tervezel egy kis túrát, veszel kerékpártartót az autódra és akkor használod. lezáráshoz veszel rá egy jófajta hajtogatós vagy U lakatot és nem hagyod fél napokra magára. Üdülőövezetben kevesebb a piszkálós, irigy gyökért, mert ott a bringák átlagos értéke 200k+nál kezdődik.
2023. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy van, hogy van két drága bringám (egy outi és egy trekking), meg van egy vintage outiból fitnessé alakított 40 éves acélvázasom, na ő a városi rohangászós. Őt bátran kint merem hagyni bárhol, nem tartok tőle hogy ellopják, és a kár sem olyan nagy ha esetleg megrongálják. Nem mellékesen, ő is egy nagyon jól összerakott fullos bringa, akivel bármikor letekerek egy 100+-os távot, csak épp nem látszik rajta. :)
2023. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
26%
Én a hülye pitsák és a vén banyák miatt tartok egy régi női vázast városi boltbajárósnak. Nem érdekli ezeket a másik bicaja, össze-vissza zárják le, nem képesek ugyanoda. Direkt le szoktam engedni a kereküket, a legtöbb úgy 3 havonta, a többi évente, másfél évente van újra felfújva. Vagyis soha nem használják, de ott rohad, más meg, aki rendszeresen használja, nem fér a behányt szaroktól.
2023. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!