Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Erről az oldalról vásárolt...

Erről az oldalról vásárolt már valaki, megbízható?

Figyelt kérdés

mtbiker

Azt látom, hogy egy szlovák webshop, akik szállítanak is Magyarországra. Elég olcsónak tűnik. Legalábbis azok a kiegészítők, amik nekem kellenének. Valaki vásárolt már innen?


2023. szept. 26. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok ilyen szlovák webshop van, leginkább azért mert így sokkal kevesebb az áfa. Azt hiszem csak 8% így, s nem 27, így tudnak olcsóbbak is lenni. Általában megbízhatóak az ilyen webshopok, nekem legalábbis még nem volt gondom velük. De én amikor először rendelek valahonnan, mindig utánvétes fizetést választok, biztos ami biztos.
2023. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván, ezért is olcsóbb. De a kérdés nem elsősorban az árkülönbség okára vonatkozik, hanem hogy ajánlott-e innen vásárolni.
2023. szept. 26. 13:42
 3/3 MGéza ***** válasza:
A garanciát nyilván nehezebb érvényesíteni, főleg ha valahol Zalában Vagy Nyíregyháza környékén laksz. Amúgy ez minden webshopnál problémás kicsit. Más rizikó nem nagyon van, minek vernének át?
2023. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!